Kokemuksia verkkokaupasta

Miina Sev

Hei

Olemme yrittäneet löytää lasten kalusteita verkosta kun asumme hieman sivussa. Miten verkkokauppa tilaminen toimii? Löysin aika kivoja Muumi-kalusteita eräästä verkkokaupasta www.sisustalasilla.fi. Miten on teillä toiminut?

3

1279

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Fmfnfnf

      Kotimaisesta verkkokaupasta tilaaminen on sama kuin postimyynti. Samat palautusoikeudet yms.

      Ulkolaisista kaupoista ei ole takuuta.

    • sinikka 61

      Lasten puisia NIKKARI-leluja valmistaa Kuopiossa Kevama ja se kuulema tekee myös tilauksista vaikkapa mitta työnä huonekalujakin myös laspsille tarkoitettuja.
      Tilasin aikoinaan mm. nukkekodin ja sanoivat että kaikki mittatyöt onnistuu kanssa jos sinulla on vaikkapa joku kiva oma malli mielessä lasten huonekaluista.
      En muista osoitetta mutta googleta hakusanalla kevama ja sieltä puupuoli.

    • lapsenmieli

      Itse olen ostanut kaikkea mahdollista lastenhuoneeseen http://www.sisustuskauppa24h.fi/ Sivustolla on esitely useiden verkkokauppojen tuotteet esimerkiksi Ellos, Lekmer ym. Itse tykkään kovasti noista sisustustarroista ja Ferm Living tuotteista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      54
      1718
    2. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      17
      1653
    3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      82
      1403
    4. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      174
      1386
    5. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      307
      1337
    6. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      20
      1288
    7. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

      Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      98
      985
    8. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      61
      958
    9. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      33
      933
    10. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      349
      854
    Aihe