Kajaanissa tuulilasin korjaajaa?

Missä saa korjattua tuulilasin pikkuhalkeaman halvimmalla?
5169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Atjonen

Äänestä

Itse pyysin kaikilta tarjousta. Atjonen oli kallein. Halvin tämä korjaamo Rautiaa vastapäätä.

Äänestä

Markettien parkkipaikkojen kiertävät korjaajat saattaisivat olla halpoja mutta kun ei tiedä missä ovat milloinkin?

Äänestä
  • siis nämä ulkomaalaiset, jotka lupaavat korjata sillä aikaa kun itse käyt ostoksilla. Maksu etukäteen ja tarvitsevat tietysti auton avaimet myös.

    Äänestä

Lasikeskus korjaa sopivasti. Löytyy timperintieltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


särö lasissa kirjoitti:

Missä saa korjattua tuulilasin pikkuhalkeaman halvimmalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu