Avensiksen ovet repeää osa 3

Perhana kun minulla on niin helv... moisia ilmavaivoja. Eilenkin pieraisin ajossa oikein kunnolla niin ajo nopeus nousi 100sta 150. Oli kuin Jumbo Jetin kyydissä olisin ollut Lisäksi kuskin puolen ovi rupesi repsottamaan ja istuimeen tuli kissan kokoinen reikä.
3235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hauska provo!! Mitä söit?

Äänestä

Ruskean kissan mentävä reika?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suihku moottori kirjoitti:

Perhana kun minulla on niin helv... moisia ilmavaivoja. Eilenkin pieraisin ajossa oikein kunnolla niin ajo nopeus nousi 100sta 150. Oli kuin Jumbo Jetin kyydissä olisin ollut Lisäksi kuskin puolen ovi rupesi repsottamaan ja istuimeen tuli kissan kokoinen reikä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu