työpaikan sauna

typsy

On aina yhtää jännää mennä töihin sillä ei tiedä mitä päivä tuo tullessaan :) Tekstarit lentelee edes takasin aina sillon kun on sopivaa aikaa. Sillä se ei saa häiritä työtä. Ensin työt ja sitten muu :) Yhtenä päivänä tuli aika kivoja viestejä ja minulla jäi töiden jälkeen tunnin odottelu aika kun menin sitten pelailemaan enkä viittinyt välillä lähteä kotiin sillä oisin kerinnyt käymään vain kääntymässä kotona . Päätin laittaa työkaverilleni (miespuolinen) itse nainen, viestin ja kysästä että mitäs se on keksinyt mulle tunniksi kun en millään viitti lähteä kotiin. Sieltä tuli viesti että suihkuseura kelpaa :) Mielelläni minä menin. Sitä en vaan tiennyt että oli laittanut saunakin päälle. Tämä kaikki tapahtui työpaikalla ja olihan se jännää. Jännitystä oli molemmin puolin ilmassa että tuleeko kukaan sinne saunalle vai ei. Eipä sinne kukaan tullut. Siinä vitsailtiin että mitäs jos esimies tulee vilkasemaan missä kunnossa on tilat :) Siinä vaiheessa sanoin että minä en kehtaisi tulla töihiin ainakaan muutamaan päivään :) Mutta se on sanottava että saunassa ei oikein tahdo onnistua sillä siellä on tosi hankalat asennot ja tilanpuutettakin on :)

5

9164

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vierailija_;P

      mie voin tulla (hihihi)

    • järkyttynytkummitäti

      Tämä sinun miehesi on pervo! Ei ihminen oikeesti ala ehdottelemaan tommosia suihkuseuroja ellei jotain suhdetta ole ja sillonkin vois vähän ajatella oikeesti! Ainoo paikka on sängyssä peiton alla kun toisen saa alasti nähdÄ!! Ei suihku, siellä ollaan liian alasti.

    • eläinystävä

      Kyll ä meill vaan on totuttu ehdottelemaan!!1!
      Mitäs puhettu tuo tuommonen?

      • järkyttynytkummitäti

        pervoja täynnä siellä koko paikka! on meill ätäällä sentään jotain niinku järkeä jutuissa


    • ihana;))

      HUH! Kyllä siellä saunassa onnistuu se paneminen ihan hyvi. kokemuksii on. aika piani sauna siellä jos ei mahu edes toisiaa rakaslemaa.käykää useemminki ! seksi se on suhteen avain.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä

      Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh
      Maailman menoa
      19
      2028
    2. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      35
      1693
    3. Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?

      Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli
      Sinkut
      56
      1393
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      47
      1317
    5. Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt

      Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit
      Maailman menoa
      28
      1298
    6. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1275
    7. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      111
      1273
    8. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      85
      1144
    9. Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä

      Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi
      Kaste
      41
      1044
    10. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      127
      1025
    Aihe