On aina yhtää jännää mennä töihin sillä ei tiedä mitä päivä tuo tullessaan :) Tekstarit lentelee edes takasin aina sillon kun on sopivaa aikaa. Sillä se ei saa häiritä työtä. Ensin työt ja sitten muu :) Yhtenä päivänä tuli aika kivoja viestejä ja minulla jäi töiden jälkeen tunnin odottelu aika kun menin sitten pelailemaan enkä viittinyt välillä lähteä kotiin sillä oisin kerinnyt käymään vain kääntymässä kotona . Päätin laittaa työkaverilleni (miespuolinen) itse nainen, viestin ja kysästä että mitäs se on keksinyt mulle tunniksi kun en millään viitti lähteä kotiin. Sieltä tuli viesti että suihkuseura kelpaa :) Mielelläni minä menin. Sitä en vaan tiennyt että oli laittanut saunakin päälle. Tämä kaikki tapahtui työpaikalla ja olihan se jännää. Jännitystä oli molemmin puolin ilmassa että tuleeko kukaan sinne saunalle vai ei. Eipä sinne kukaan tullut. Siinä vitsailtiin että mitäs jos esimies tulee vilkasemaan missä kunnossa on tilat :) Siinä vaiheessa sanoin että minä en kehtaisi tulla töihiin ainakaan muutamaan päivään :) Mutta se on sanottava että saunassa ei oikein tahdo onnistua sillä siellä on tosi hankalat asennot ja tilanpuutettakin on :)
työpaikan sauna
5
8751
Vastaukset
- vierailija_;P
mie voin tulla (hihihi)
- järkyttynytkummitäti
Tämä sinun miehesi on pervo! Ei ihminen oikeesti ala ehdottelemaan tommosia suihkuseuroja ellei jotain suhdetta ole ja sillonkin vois vähän ajatella oikeesti! Ainoo paikka on sängyssä peiton alla kun toisen saa alasti nähdÄ!! Ei suihku, siellä ollaan liian alasti.
- eläinystävä
Kyll ä meill vaan on totuttu ehdottelemaan!!1!
Mitäs puhettu tuo tuommonen?- järkyttynytkummitäti
pervoja täynnä siellä koko paikka! on meill ätäällä sentään jotain niinku järkeä jutuissa
- ihana;))
HUH! Kyllä siellä saunassa onnistuu se paneminen ihan hyvi. kokemuksii on. aika piani sauna siellä jos ei mahu edes toisiaa rakaslemaa.käykää useemminki ! seksi se on suhteen avain.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110964
- 525240
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452453- 302143
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131711Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421564Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301251Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351186Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892