Laitoksessa

jakeku

Olin aloittanut tässä pienessä ja syrjäisessä laitoksessa kesätyöntekijänä. Rahapulassa olin valmis tekemään mitä tahansa työtä ja tänne ei ollut juuri hakijoita. Tämä ei todellakaan ollut toiveammattini, mutta palkan lisäksi tarjolla oli asunto ja täysi ylöspito. Paikka oli todella idyllinen, valkoinen empire-henkinen rakennus luonnonhelmassa järven rannalla. Potilaita oli yhteensä lähes sata ja meidän osastollamme kaksitoista. Suurin osa potilaista oli muuttanut tänne jo lapsina ja tulisivat asumaan täällä elämänsä loppuun asti.

Pekkaan tutustuin heti ensimmäisenä työpäivänä. Hän oli laiha keski-ikäinen pyörätuoliin sidottu rampa. Hän ei juurikaan puhunut, vastaili lyhyillä yhden sanan lauseilla. Hän istui päivät huoneessaan tai laitoksen käytävällä pyörätuolissaan. Muutaman tunnin välein hänet nostettiin vessaan istumaan tarpeilleen ja annettiin istua siellä jopa tunnin kerrallaan jos työntekijät olivat kiireisiä. Kun tulin ensimmäisen kerran hakemaan Pekkaa vessasta, en ollut uskoa silmiäni. Pöntöllä istuvalla Pekalla oli kädessään suhteettoman suuri seisova kulli, jonka kärjessä kimalteli limaiset kiimatipat. Hän veteli kulliaan silmät kiinni eikä tuntunut huomaavan minua. Jäin tuijottamaan rujon miehen runkkausta uteliaana ja kiihoittuneena. Hetken kuluttua hän ruiskutti valtavan spermalasti kuihtuneille reisilleen. Sitä näytti suihkuavan loputtomasti. Astuin spermalta haisevaan huoneeseen ja Pekka katsoi minua välinpitämättömästi pehmenevä kulli kädessään. Pyyhin huolellisesti spermat hänen reisiltään ja lypsin viimeisetkin pisarat pehmenevästä kullista ennen hänen pukemistaan.

Anna näytti enemmän peikolta kuin naiselta. En edes tiedä minkä ikäinen hän oli, todennäköisesti jo kuitenkin lähenteli keski-ikää. Hän oli todella pienikokoinen, pörrötukkainen ja lähes hampaaton. Hän vietti päivät istuen lattialla ja heijaten itseään edestakaisin. Hän ei koskaan puhunut sanaakaan. Yleensä hänet oli puettu pakkopaitaan, sillä hän riisui muuten kaikki vaatteensa pois ja sehän olisi saanut miespuoliset potilaat sekopäisiksi. Toisella viikolla sain tehtäväkseni Annan suihkuttamisen. Pakkopaidan poistamisen jälkeen hän riisui nopeasti loput vaatteensa. Olin yllättynyt miten upea vartalo tällä peikolla oli. Rinnat olivat todella terhakat teinitytön tisut isoilla vaaleanpunaisilla nänneillä. Vaikka pillu oli karvainen, häpyhuulet erottuivat selvästi, sillä ne olivat todella isot. Anna meni jakkaralle jalat levälleen istumaan, enkä saanut millään silmiäni irti isosta ja näyttävästä pillusta.

Pesin ensin rinnat erittäin huolellisesti. Nännit kovettuivat välittömästi, vaikka puristelin tissejä kovakouraisesti pestessäni. Pillu tuntui limaisen kostealta, joten työnsin sormen syvälle pestessäni sitä. Anna tuntui pitävän huolellisesta pesusta ja nussi innokkaasti sormeani. Pillu puristeli kiimaisena sormea. Anna nauroi ja kikatti. Aivan yhtä innoissaan hän ei ollut kun työnsin sormen hänen anukseensa. Otin kuitenkin työni vakavasti ja pesin peräaukon sormella niin syvältä kuin pystyin. Kullini seisoi aivan kovana, mutta en uskaltanut kaivaa sitä esiin.

Ensimmäisessä yövuorossani olin kahdestaan alkoholisoituneen vanhan mieshoitajan kanssa. Hän oli melkoisessa humalassa jo alkuyöstä ja kertoi kuinka hyvät työsuhde-edut tässä työssä on. Ei tarvitse miehen olla koskaan pillunpuutteessa ainakaan jos tekee yövuoroja. Hän kehoittikin minua hoitamaan kaikessa rauhassa Annaa, joka oli laitettu levottomuuden vuoksi lepositeisiin.

Hermostuneena, mutta kiimaisena, tulin Annan huoneeseen. Sytytin valot ja katselin sänkyyn sidottua peikkonaista. Yöpaidan alla hänellä ei ollut alusvaatteita, joten pääsin suoraan käsiksi hänen upeaan pilluunsa. Työntelin sormea sisään ja pillu oli heti limasta märkä. Painoin pääni jalkoväliin ja haistoin ettei Annaa oltu ainakaan tänään pesty. Pillu haisi vanhalle kuselle ja pesemättömän perseen tuoksu oli vahva. Nuolaisin karvaista vittua ja irvistin. Se maistui todella kitkerälle. Nuolin sitä innokkaasti ja kyrpäni oli kivikova. Nousin peikkohuoran päälle ja hieroin terskaani limaista vittua vasten. Hampaattoman suun suuteleminen olisi liian iljettävää, joten nuolin ja purin vaaleanpunaisia nännejä. Peikkotyttö vinkaisi. Survaisin kyrvän limaiseen pilluun ja aloin nussimaan. Anna vinkui ja inisi, mutta minusta tuntui että hän nautti. Olin kuullut että lähes kaikilla potilailla oli epäterve seksuaalivietti ja ainakin tämä huora kaipasi kovaa kyrpää. Survoin kunnolla pohjaan asti ja tunsin miten pillu supisteli kyrpäni ympärillä. Kun olin ruiskinut spermalastin sisään katsoin taakseni ja näin humalaisen hoitajan runkkaamassa takanani housut nilkoissa.

1

6616

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • P.Eräreikä

      Henkilöitä oli kuvattu kyllä tosi hyvin...Paitsi: sitä päähenkilöä. Kuvittelin sen aluks sellaseks ihanaks teinitytöks (salkkareitten Peppi), kunnes yht´äkkiä tulikin kohta "kullini seisoi aivan kivikovana".. Siihen hieman latistui juttu. Ihan hyvin kirjoitettu kuitenkin ja pitkänä tosta olis saanu kyllä hyvän novellin.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      402
      4898
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      158
      2814
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      91
      2399
    4. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      36
      1578
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      48
      1554
    6. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      46
      1530
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      86
      1372
    8. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      10
      1105
    9. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      157
      1090
    10. MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."

      Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim
      Tv-sarjat
      14
      1032
    Aihe