28 vuotiaana 44-vuotiasta naista

hjldah

Olin laivalla pienellä poikaporukalla ja tutustuttiin siinä sitten kaikenlaisiin naapurihytin ihmisiin. Menin nukkumaan ja joskus yhden aikaan yöllä hyttiimme ilmestyi pari kolme naista, joista kaksi oli yli nelikymppisiä ja yksi alle kolmekymppinen. Heräsin kun hytissä oli kauhea älämölö ja viinapullo kiersi. Kohta porukka väheni ja toinen keski-ikäisistä naisista kysyi miksi olen jo nukkumassa. Nainen oli oikein milffien milffi, blondatut hiukset ja oikein sievän näköinen ikäisekseen. Kaluni jo jöpötti ja jostain syystä sen enempiä tutustumatta pyysin tätä koittamaan peiton alle. Ilman sen enempää ihmettelemättä käsi kävi suoraan kalulleni, kai sen näki katseesta, mitä toinen ajatteli.

Porukka oli jo poistumassa, ja ovelta huudettiin tätä naistakin mukaan, olivat menossa nukkumaan. Vonkasin tätä jäämään minun kanssa nukkumaan. Nainen sanoi ettei hän nyt taida viitsiä, mutta sain kun sainkin hänet jäämään. Hän sanoi että nukutaan sitten vaan, että ei se käpäily mitään tarkoittanut, ettei hän ole mikään sellainen, halpa nainen tms. Olin sen verran kiihkoissani tilanteesta, että aloin kuitenkin hivelemään, ja yllättäen suutelimmekin melko pian, yhä kiihkeämmin. Käteni meni naisen pikkuhousujen alle, mutta hän torjui aluksi tämän lähentelyni, ja sanoi että nukutaan vaan.

Sain kuitenkin muutaman yrityksen jälkeen naisen kiihottumaan, vaikka hän sanoikin, ettei minun pidä luulla, että hän on näin helppo menemään sänkyyn vieraan miehen kanssa. Sanoin etten mä mitään luule, ja työnsin sormeani syvemmälle naisen tussuun. Sen enempää tarinoimatta, meni varmaan noin kymmenisen minuuttia, kun molemmilta oli jo housut pois ja asettelin kaluani naisen häpyhuulille.

Tiesin samalla pettäväni avopuolisoani, mikä teki tilanteesta vaikean, mutta ajattelin silti nauttia tilaisuudesta, mikä ei varmasti loppuelämässäni toistuisi. Eikä minulla oikeastaan avopuolisoani ennen ollut kuin yksi seksikumppani tätä ennen, vakiseksiä tietytsi molemmat, eli lukumäärällisesti paljon yhdyntöjä, mutta vain kahden eri henkilön kanssa tätä ennen. En ollut mikään naistenmies, vaikka naisia himoitsinkin ja pornoa katselin hulluna.

Ja vielä itseäni 16 vuotta vanhemman kokeneen naisen kanssa. Sen kyllä huomasi, kun aloimme naintipuuhat hytissä, että en ole enne saanut sellaista kyytiä. Nainen halusi olla päälläni ja ratsasti kiimaisesti, hän keinutti lantiotaan juuri oikealla tavalla, joka puristi oikealla hetkellä juuri oikeasta paikasta. Toisin kun aikaisemmat kokemukset, harmi vain, ovat olleet paljon tönkömpää, kulmikasta jyystämistä, välillä kalu ikävästi muljahtaen. Nyt oli päälläni todellinen naintipeto, kaikenmoisia puristusliikkeitä, ja välillä aivan uskomattoman nopeaa tikitystä pelkällä lantiolla. Ei mennyt kauaakaan, kun laukesin tämän uskomattoman naimakoneen sisään. Sitten kysyin ja mokasin, että ai niin saiko sun sisään laueta, tai jotain sinne päin. Nainen naurahti ja sanoi että senkin hölmö.

Nukahdimme välillä, ja aloitimme sitten uudestaan. Valomerkin aikaan pari hyttikaveria tuli nukkumaan, ja sanoivat että täällähän suorastaan lemahtaa. Pidimme hieman paussia, mutta aloitimme pienen hiljaisuuden jälkeen naimaan sellaista hiljaista naimista. Tosin nainen voihki kyllä välillä ääneenkin, mutta pojat ainakin tuntui kuorsaavan. Olin lähes koko yön kalu naisen sisällä, kunnes aamuyhdeksältä nainen lähti omaan hyttiinsä, sanoen että nähdään vielä.

Naisen nimenkin olin unohtanut tässä vaiheessa. Seuraava päivä meni aika sumussa ja kassit hellänä. Pari tuntia ennen Suomeen saapumista näin naisen, ja vaihdoin pari sanaa tämän kanssa. Menimme käymään vielä hänen hytillä, mutta siellä oli muita naisia. Naiset kysyivät haluammeko vielä olla hetken kahden, ja poistuivat sitten hetkeksi käytävälle. Sain sitten vielä ihanan suihinoton, koska aikaa oli niukasti ja naiset olivat käytävällä odottamassa meidän viisiminuuttista.

Siinäpä se, näin kävi, harmitti olla petturi, mutta kokemus ei silti unohdu.

5

13390

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ite vetelin kerran 52v muijaa ja kivaahan se oli :)

    • Katin kanssa sillon.

      Ite olin 29v ja nainen 43v. Kyllä täytyy sanoa että seksi oli todella nautintoa. Puoli vuotta siinä sai olla hyvässä "hoidossa". Mikäs sen mukavampaa kun käydä päiväkahveilla sillon tällön kun tietää että molemmat nauttii.

    • Kateellinen kulli

      Saisimpa minäkin maistaa vanhempaa naista.

    • kuningasvoittamaaton

      itelle kävi säkä tossa viime viikolla kun (ite siis oon 22) olin tossa helsingin louis vuittonissa ostamassa vaimolle synttärilahjaa niin siinä sitte sellanen n. 45-55 vee milffi opasti mistä nyt yleensä naiset saattas tykätä. se oli ottamassa alemmalta hyllyltä sellasta ihan mukavan näköstä laukkua nii se sohas vahingossa tai tahallaan en ole varma, niin haaroväliini. katseethan siinä kohtas ja mä vähän siinä punastuin mutta se nainen vaan hymyili ja sano hiljaa ettei oo harrastanu petipuuhia viikkoon ja että oli aika himokas. mentiin sitten sovituskoppiin ja se milffi otti poskeen ja mää nuolin ja sormetin sitä. oli kyllä vähän huono ajankohta pettää vaimon synttärien alla, mutta ei siitä sen kummempaa käynyt.

    • koripallo

      olin ite 29 ja nainen oli 57 me katotiin pornoa ja mun kalu oli melkein koko ajan sen sisällä :)

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      25
      1798
    2. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      125
      811
    3. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      114
      603
    4. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      53
      565
    5. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      89
      531
    6. Tosi kiva on

      Joo. Mitä olisit menettänyt jos olisit paljastanut itsesi?
      Ikävä
      65
      521
    7. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      85
      515
    8. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      40
      500
    9. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      59
      485
    10. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      26
      474
    11. Jokin ei täsmää

      Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi
      Ikävä
      267
      460
    12. Toivotko vielä viestiä

      Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.
      Ikävä
      34
      443
    13. Janpen Thai lopettanut, miksiköhän

      Hyvää apetta teki.
      Suomussalmi
      8
      436
    14. Kuka kaipaa T m?

      Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota
      Ikävä
      30
      412
    15. Vaikea on tämän

      Jälkeen suhtautua sinuun ilman ettei muista kirjoituksiasi.
      Ikävä
      58
      412
    16. Miksi jotku naiset on niin tyhmiä

      Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä
      Ikävä
      50
      405
    17. Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?

      Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v
      Tanssii tähtien kanssa
      9
      389
    18. Jätä jo se puolisosi, mun kanssa kilpa-asetelma on tuhoisa.

      Eikä hän tule sitä voittamaan. Myöskään missään vanhassa ei kannata roikkua, koska ei uskalla kohdata muutosta, hyvät as
      Ikävä
      27
      386
    19. Kerro muuten miksi

      Estit somessa?
      Ikävä
      38
      385
    20. Pystyttäiskö me vakaaseen

      Suhteeseen? Ettei se käy molemmille liian kuormittavaksi ja plussia on vähemmän kuin miinuksia.
      Ikävä
      36
      375
    Aihe