Mull on yh mutsi, ja se pakottaa mut riparille! No nyt kun tein selväks et en oo menossa! Se aikoo pistää mut johonki vitun koulukotiin! Anna mun kaikki kestää! Mitä mä teen oikeesti?
Ei hyvä juttu
Ei oo helppoo!
386
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Helppo ratkaisu: menet riparille. Noin 99%:n varmuudella tulet viihtymään. Pakko ei kylläkään ole hyvä ratkaisu, kysy siis äidiltäsi syitä, ehkä ymmärrät häntä sitten paremmin?
hei mäkin olin melko samanlaisessa tilanteessa... menin silti ja oikeesti oli tosi kivaa vaikka en tuntenu yhtäkään ihmistä ennaltaan, en edes nähny. oikeesti tuut tykkäämään loppujen lopuks vaikka ekat päivät tuntuu helvetillisen pitkiltä ja tylsiltä
no worrys ;)
No vittu et missään nimessä mene mihinkään mihin äitis pakottaa. Pidä puoles mut yritä neuvotella sen kaa.