tarjotaan kesk.kok.mustaa villakoira urosta isäehdokkaaksi

villakoiran emäntä

Tarjotaan aivan ihanaa mustaa keskikokoista villakoira urosta isäehdokkaaksi. Koira on todella hyväluonteinen ja kerrassaan niin viisas poika ja siksi haluaisimme jatkaa hänen hyviä ominaisuuksiaan eteenpäin. Koira ei ole rekisteröity, mutta hoidettu muuten hyvin. Rokotukset ja tarkastukset kunnossa jne. Koira on ollut todella terve, ei ole ollut mitään vaivoja ja on aika vanha herra jo. Isäehdokas sijaitsee uudellamaalla. Lisäkysymykset ja yhteydenotot p. 0406722434

4

270

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • alkuper.

      Niin ja lisätietona: haluaisimme yhden pennun itsellemme. Myös äidin tausta/terveys on tärkeä, eikä ole ihan sama mitä rotua edustaa. Kaikkein mieluiten villakoira tietenkin. Muitakin ehdotuksia voidaan harkita.

      Kyse EI ole pimeästä pentutehtailusta, jossa ihmisiä huijattaisiin tms. sen hämärämmästä. maalaisjärjellä mennään. Asiattomat kommentoijat, älkää vaivautuko. Oikeasti kiinnostuneet, ottakaa yhteyttä. En lue vastauksia täällä enää.

    • 3+11

      Ja ilmoitus on "sekarotuiset"-osiossa koska...?

      • etkö tiennyt

        "Koira ei ole rekisteröity.."


    • Vain koira puuttuu

      Jos voisitte harkita cockerspanielin kanssa pentuetta, ja emoehdokas löytyisi, täällä ilmoittautuu perhe, joka etsii cockapoota hyvään kotiin. :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      126
      6673
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      57
      5763
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      85
      4477
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      94
      4376
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      152
      4199
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      85
      1496
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      385
      1407
    8. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      30
      1315
    9. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      81
      1297
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      41
      1084
    Aihe