Mitä vikaa tässä?

https://www.hobbyhall.fi/p/fi/iMac-27-MC814K-A/270643/92418/92365/92415

Uusikin on kuulemma tulossa joten pudonnee hinnat ?

Jos tuon kuitenkin osissa makseliein niin onko minulla vielä 5 v kuluttuakin toimiva kone ihan perus surffailuun?

Apple siksi koska se on nätin näköinenkin pöydällä...
1136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Uuden 27-tuumaisen myynti tosiaan alkaa ihan kohta. Mutta jos tuolla saat tehtyä sen mitä haluat, mikset ostaisi.

Ellei ole niin, että mielenlaatusi vaatii aina sitä uusinta ja kauneinta?

Käypä peli toi on pitkään.

Mulla on olohuonekoneena vuoden 2006 mini, huoleton kuin mikä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


27" sopiva kirjoitti:

https://www.hobbyhall.fi/p/fi/iMac-27-MC814K-A/270643/92418/92365/92415

Uusikin on kuulemma tulossa joten pudonnee hinnat ?

Jos tuon kuitenkin osissa makseliein niin onko minulla vielä 5 v kuluttuakin toimiva kone ihan perus surffailuun?

Apple siksi koska se on nätin näköinenkin pöydällä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu