onko liian lyhyt jos "se" on 15 senttii..? 16 vuotiaalla...saako sillä mitään aikaan ja naisen tyytyväiseks?
tytöt onko liian pikkunen?
10
2672
Vastaukset
- KeTTu
toi o iha hyvä. Keskivertopituus kalulla on jotai 13cm..
- mä vaa...
saa saa!!mut ainaki saisit,riippuu tietysti akasta,milasest tykkää,mulle ainaki kävis tollanen.... ;)
- Elssa
Ootteko aatellu, et naisen vaginan pituus on jotai 13 senttiä. En just nyt muista sitä tarkkaa pituutta.. Eli ei sillä koolla ole väliä, vaan miten sitä käyttää!!
- hmm...
no hyvä et kelpaa :)
- poika
eikös sen käyttö ole aika samanlaista kaikilla, eli sisään ja ulos - aluksi hitaammin ja loppua kohden tahtia nopeuttaen?
- 911
poika kirjoitti:
eikös sen käyttö ole aika samanlaista kaikilla, eli sisään ja ulos - aluksi hitaammin ja loppua kohden tahtia nopeuttaen?
Kyllä huomaa, että olet vielä varsin kokematon. Oletkos ikinä kuullut, että seksiä voi harrastaa eri asennoissa. Oma esimerkkisi kalun-käytöstä on tullut nähtävästi suoraan runkkauskokemuklsista.
- hmm...
911 kirjoitti:
Kyllä huomaa, että olet vielä varsin kokematon. Oletkos ikinä kuullut, että seksiä voi harrastaa eri asennoissa. Oma esimerkkisi kalun-käytöstä on tullut nähtävästi suoraan runkkauskokemuklsista.
niin oonki kokematon...ongelmia sen kanssa?
- hmm...
miten on sen karvaiseuuden suhteen siel alapääs? ja vähä huolestuttaa ku oma tyttöni meinas suuseksiä...en usko et hän pitää mausta tai ulkönäöstä :|
- =))
Eikö tärkeintä et pari rakastaa toisiaan, eikä oo väliä onko naisella hirveen isot silikonitissit ja miehellä hirveen isoa "sitä". Mikä tätä maailmaa vaivaa, ku jopa 16-vuotiaat tulee kyselemään tänne et onks 15-senttinen "se" tarpeeks iso. Toi pitäis 12-vuotiaski tajuta
- afronea
Kultaseni, naisen emätin on keskimäärin vain 12 cm syvä. Pituus on aikalailla yliarvostettua, sillä parinkymmenen sentin kalu mahtuu sisään suurinpiirtein puoliksi! Keskity enemmän siihen mitä teet ja miten, kuin siihen, millä sen teet. Uskoisin, että silloin saat naisen tyytyväiseksi;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648