Mistä ostaa käytettyjä pitkän matematiikan kirjoja (pyramidi)?

Onko netissä muita paikkoja mistä katsoa kuin huutonet? Onko täällä ketään joka myisi?
4293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jameralta saa käytettyjä halvalla ja jos haluu ni myös uusii.

Äänestä

ite oon ostanu suomalaisesta kirjakaupasta. ainakin täällä myy käytettyjä

Äänestä

Eipä oo näissä kaupoissa ollut enää jäljellä käytettyjä.

Äänestä

löytyy melkein koko sarja.
painos 2007, kirjat täydellisiä

-Rasmus

[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiinal18 kirjoitti:

Onko netissä muita paikkoja mistä katsoa kuin huutonet? Onko täällä ketään joka myisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu