Joensuun ABLOY

Millaista siellä Abloyn portilla on olla töissä? Millaista porukkaa sinne on palkattu? Nimilistaa?
5296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi ihmeessä kuvittelet, että joku toimittaisi sinulle nimilistan jostain vartiointikohteesta?

Äänestä

kas kun ei sotut ja kotiosoitteetkin julkaista täällä...

Äänestä

Eipä ole taas kovin vaikeata arvata kuka tämänkin ketjun on aloittanut.

Äänestä

Aivan saatanan tylsää. Pomot kyttää takana ja asiakkaat on tietävinään kaiken, niinkuin ne itseasissa tietävätkin.

Äänestä
  • Siellähän ne istuu ja kattelee monitoreja 24/7. Mistäkö tiedän?Oon ite tehtaalla töissä ja kulen niitten kopin ohi joka päivä. Mukavaa porukkaa kaiken puolin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abloy leaks kirjoitti:

Millaista siellä Abloyn portilla on olla töissä? Millaista porukkaa sinne on palkattu? Nimilistaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu