onkos ketään lähdössä Alanyaan 14.8??me lähdetään kaveri porukalla hauskaaa pitämään ja aurinkoa ottamaan jos jollain on tietoa rose garden hotellista niin olisi ihan mielenkiintoista tietää edes jotain?...
14/8 Rose garden
6
454
Vastaukset
- samajuttu
niin ei tietoa tosiaan hotellista ja menossa olen itsekin...ei löysy kuvia eikä kokemuksia mistään että laittakaa kaikki jos on kokemuksia!
- Anis Flink
Ootko nähny kuitenkin jotain kuvia?jos niin kerro ihmeessä missä?no mutta pääasia meille on että löytyy sänky ja uima-allas eiköhän niillä pärjää viikon verran.olet lähdössä samaan aikaan?
- sama...
no eipä ole kuvia löytynyt, matkaan en vielä ole lähdössä, vasta kuukauden päästä..mutta näyttää tämä kesä suomessakin vielä oleven onneksi..
- anis flink
sama... kirjoitti:
no eipä ole kuvia löytynyt, matkaan en vielä ole lähdössä, vasta kuukauden päästä..mutta näyttää tämä kesä suomessakin vielä oleven onneksi..
no minäpä menen ottamaan selvää ja voin sitten informoida tänne sivuille että millainen hotelli oli.Suomessa kesä juu mutta ihanaa päästä täältä edes viikoksi pois.Hauskaa matkaa sinulle!
- sama
anis flink kirjoitti:
no minäpä menen ottamaan selvää ja voin sitten informoida tänne sivuille että millainen hotelli oli.Suomessa kesä juu mutta ihanaa päästä täältä edes viikoksi pois.Hauskaa matkaa sinulle!
hyvä että täällä joku viitsii, niin jos vaan muistat laitappa kommenttia ja vaikka sitten kuviakin vaikka mailiin jos mahdolllista!hyvää matkaa ja toivotaan että rose garden on mukava paikka asua!:)
- Anis Flink
sama kirjoitti:
hyvä että täällä joku viitsii, niin jos vaan muistat laitappa kommenttia ja vaikka sitten kuviakin vaikka mailiin jos mahdolllista!hyvää matkaa ja toivotaan että rose garden on mukava paikka asua!:)
heippa!no niin alanyan matka tehty ja kivaa oli!tekisi mieli tilata vaikka heti uusi matka.hotelli oli kiva ei mitään valittamista.Uima-allas alue oli melko pieni mutta ei liian.Henkilökunta ystävällistä ainoa miinus oli ehkä se että hotellilta oli rantaan ja keskustaan taksilla mentävä matka´,ainakin näin elokuussa koska oli niin kuuma.Hauskaa matkaa!:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hoitajalakko peruuntuu, tilalle joukkoirtisanoutumiset
"Tehyn ja Superin hallitukset kokoontuivat tänään toteamaan, että tilanne edellyttää järeämpiä työtaistelutoimia." https://www.hs.fi/politiikka/art-27399166Johan tuli oikea aivopieru Britti Lordilta
Emeritusprofessori Lordi Robert Skidelsky sanoi Suomen rikkovan YYA sopimusta joka on tehty Neuvostoliiton kanssaa 1948. Mitä pir3737947Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/84070681615657William ja Sonja Aiello ERO
Hyvä Sonja! Nyt etsit uudet kaverit ja jätät nuo huume- ja rahanpesu porukat haisemaan taaksesi!542353Oho! Seurapiirikaunotar, ex-missi Sabina Särkkä yllättää tällä harvinaisella kyvyllä: "Mulla on..."
Sabina Särkkä on nähty monissa tv-reality-sarjoissa. Mutta tiesitkö, että Särkällä on valokuvamuisti? https://www.suomi24.fi/viihde/oho-seurapiirikaun62091Se siitä sitten
Kirjoitan tänne kun en sulle voi. En vaivaa sua enää koskaan. En ikinä tarkoittanut olla ahdistava tai takertuva. Tunteet heräsi enkä osannut olla tyy821740Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"
Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan201688Ihastumisesta kertominen
Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi921427Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon
Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.4381358Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista
Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt71283