pahimmat vammat airsoftissa

Kertokaa pahimmat vammat tiedoksi nipottajia saa haukkua
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kerran mulle tuli saatananmoinen ripuli kesken pelin. Ei se varsinaisesti airsoftin vika ollut, mutta kunhan mainitsin asian. Ja kyllä, en valehtele! Tämä on totta!

Äänestä
  • No mitä kävi puskaan vaan vai ?

    Äänestä

  • pappa kirjoitti:

    No mitä kävi puskaan vaan vai ?

    Juu... Onneks sattu oleen nenäliinoja taskussa, ettei tarvinnu käyttää vaahteranlehtee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PAPPA kirjoitti:

Kertokaa pahimmat vammat tiedoksi nipottajia saa haukkua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu