Näetkö sellaisen ristivärisen miehen ajatuksiin?
Välejä ollaan tässä selvitelty ja ihmetellään, että miten tästä eteenpäin. Oltiin kauan aikaa sitten yhdessä.
Näetkö tähän suhteeseen mitään tulevaa?
Hän ei ole varma tunneasioissa ja tarvitsee nyt aikaa, mutta mitä sen jälkeen?
Vai tuleeko minulle joku toinen?
Keskiyö
4
201
Vastaukset
Hei
kun mies ei ole varma tunneasioissaan, se tarkoittaa diplomaattisesti sitä, että annetaanhan olla.
sinulle näkyy onnellinen muutto, mutta en osaa kertoa aikoja. ja yksinäisen tien päässä sinä olet erittäin onnellinen! siis, ensin on tätä yksinäistä aikaa, jolloin olet valmis vaikka repimään hiuksia päästäsi. mutta älä tee sitä "sanantarkasti".
menneet ovat menneitä ja sinun energiasi eivät virtaa menneessä seisovassa vedessä. ne tahtovat päästä eteenpäin. tiedäthän sinä sen itsekin!
asutko sinä niin pienellä paikkakunnalla, ettei sinulla ole paljoakaan mahdollisuuksia? uskaltaisitko kurkistaa myös työasiossasi lautasen reunan ylitse?
minun on niin vaikea katsoa toisen ihmisen, siis kolmannen osapuolen, ajatuksiin. mutta näen sinun erergiasi. ne ovat vahvoja ja värikkäitä.
oletko sinä musikaalinen? minulle näkyy sillä tavalla, että sinä työn kautta kohtaat miehen. tällä miehellä on kovin erikoiset ajatuksen asumisen suhteen. aivan tavallisuudesta poikkeavat, mutta ei sittenkään yhtään mahdottomat. siihen tarvitaan aikaa, rahaa, voimaa ja pitkää pinnaa. siis kysymys on varmaankin jonkin suurehkon ja vanhan korjaamisesta, mikä tulee olemaan näyttävä ja mahtiponteva sitten, kun se on valmis.
tällä miehellä on kirjavat hiukset. hän on se mies sinun elämääsi ja tähän elämään kuuluu myös lapsi. voi kun ihana kuva!
t. Keskiyö- Ymmällään
Kiitos.
Minkähän ikäinen tuo lapsi on? Mietin, että jos tähän menee vaikka 5 vuottakin. Kun minulla on niin mielenpäällä tämä ristiverinen. Menneessä olen jättänyt taakseni vaaleamman ja siihen en aio palata. En millään konstilla. Me emme sovi yhteen. Kaikki menee pieleen.
Kyllä olisi mahdollisuuksia, mutta en kiinnostu, kun tämä yksi on mielenpäällä. Kysymys on siitä, että hän ei tiedä, että olen vapaa, vaikka yhteyksissä ollaan. Meillä on sidos ja vahva onkin. Sen takia hän on halunnut aikaa miettiä.
Minulla nyt vapaana kyllä pörräisi miehiä, mutta tämä pitäisi saada selväksi. Oma intuitioni juttelee, että keväälle voisi selventyä ja nyt kysytään kärsivällisyyttä. Siksi kysyin, että jos olisi tuo? En oikein saa selvää tuosta näkemästäsi, kun se on tulevaa kuitenkin.
Jaksatko selventää hiukan? - ymmällään
Hei pitkästä aikaa! Nyt on kirjavahiuksinen mies. Muutto takana ja vanhan talopiirin korjaamista. Tosin raskaana ollessani nyt todella väsynyt olen. Tavaattiin keväällä 2013 ja nopea on meininki ollut, etten sanoisi.
Eli vauva tulossa ja mitin, että kumpaahan sukupuolta mahtaa olla ja miten asiat menevät. Saatko meidän elämästä kiinni. - nostan tippuvan
nostan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417397Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393821Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172168- 351416
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261407- 331362
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3371179Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.141992Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23928Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7897