keskiyö

strong2

minut ja ihastukseni on kutsuttu tulevana viikonloppuna samoihin juhliin, olemme molemmat menossa. tapaamme pitkästä aikaa ja minua jännittää. saatko meistä mitään kiinni?
olemme molemmat alle 30v, mies on asuu pirkanmaalla ja on rock henkinen, minä olen vasta ollut leikkauksessa.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      olet jo nimimerkkisi mukaan vahva ihminen.
      sinun sairaalavierailusi sujui hyvin, menet jälkitarkastukseen ja he sanovat, että toivut erinomaisesti.

      kuten aina, sanon etten osaa puhua ajoista. kerron vain siitä mitä näen.
      ehkäpä tämä sinun ihastuksesi ei ole se oikea puolisko, mitä sinä itsellesi toivot. sinä tahtoisit myös yhteistä kotia, hän ei ole sellaiseen valmis. on muutenkin hämäräperäistä energiaa ympärilläsi, sellaista mihin et saa helposti kosketusta. mutta heistä päästä näpit irti, ne oikeat ystävät kyllä näyttävät reiluudellaan keitä he ovat!
      sinun sisäinen ääni kertoo vahvasti kehen voit luottaa, usko vain siihen niinkuin aina ennenkin.

      jos tulee arpajaiset tai jokin muu peli, se ei ole sinua varten. hymyilet vain ja jatkat matkaasi. se on kaikki huijausta. se on niin suurta huijausta, että siinä moni menettää suuria summia. yksi tuntemasi ihminen on vaarassa menettää asuntonsa, jos hän lähtee tähän systeemiin mukaan. sinä voit ainakin yrittää varottaa häntä.

      toki menet juhliin ja nautit hauskasta illasta. mutta siellä on muitakin mielenkiintoisia ihmisiä, ei vain tätä sinun entistäsi. joku siellä juhlissa kertoo sinulle asunnosta, missä on paljon työtä. hän on tarkka raha-asioissaan ja tekee sydämensä tarkkuudella hommia.
      tässä on sinulle luotettava ystävä!

      mutta mitä ystävyyteen tulee, sinä näet nopeasti sen läpi, et ole oikeasti etsimässä uusia ystäviä, vaan rakkautta. se on selvästi työn alla.
      osaatko sinä leipoa? outo juttu, mutta se tulee olemaan yksi osa tulevaisuuttasi.

      t. Keskiyö

    • strong2

      kiitos keskiyö!

      en osaa leipoa erityisen hyvin, haluaisin olla parempi mutta ärsyynnyn kun en ole parempi.juuri leipomisesta olen muutama päivä sitten puhunut tämän miehen kanssa. huvittavaa että näet tulevaisuudessani leipomista, vain kotona ja ystävilleni, mutta en muuten.

      olen käynyt jo tarkastuksessa, jossa kerrottiin että kaikki meni hyvin.

      ihminen joka kertoo minulle asunnosta jossa on paljon työtä ja laitettavaa,on todennäköisesti minun toinen ystäväni, jonka kanssa olemme tunteneet jo vuosia. juuri hänen luokseen olen/olemme menossa juhliin.

      rakkautta etsin. toivottavasti etsiminen lakkaisi pian, ja löytyisi kunnollinen suhde.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      237
      7163
    2. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      138
      3619
    3. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      113
      2122
    4. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      32
      1344
    5. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      24
      1326
    6. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      25
      1258
    7. Minneapolisin tapauksesta hyvä video

      Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh
      Maailman menoa
      321
      1120
    8. Miksi et voi tutustua minuun irl?

      Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.
      Ikävä
      141
      962
    9. Milloin palaat

      Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️
      Ikävä
      23
      908
    10. Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!

      Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä
      Suomalaiset julkkikset
      7
      867
    Aihe