keskiyö

strong2

minut ja ihastukseni on kutsuttu tulevana viikonloppuna samoihin juhliin, olemme molemmat menossa. tapaamme pitkästä aikaa ja minua jännittää. saatko meistä mitään kiinni?
olemme molemmat alle 30v, mies on asuu pirkanmaalla ja on rock henkinen, minä olen vasta ollut leikkauksessa.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      olet jo nimimerkkisi mukaan vahva ihminen.
      sinun sairaalavierailusi sujui hyvin, menet jälkitarkastukseen ja he sanovat, että toivut erinomaisesti.

      kuten aina, sanon etten osaa puhua ajoista. kerron vain siitä mitä näen.
      ehkäpä tämä sinun ihastuksesi ei ole se oikea puolisko, mitä sinä itsellesi toivot. sinä tahtoisit myös yhteistä kotia, hän ei ole sellaiseen valmis. on muutenkin hämäräperäistä energiaa ympärilläsi, sellaista mihin et saa helposti kosketusta. mutta heistä päästä näpit irti, ne oikeat ystävät kyllä näyttävät reiluudellaan keitä he ovat!
      sinun sisäinen ääni kertoo vahvasti kehen voit luottaa, usko vain siihen niinkuin aina ennenkin.

      jos tulee arpajaiset tai jokin muu peli, se ei ole sinua varten. hymyilet vain ja jatkat matkaasi. se on kaikki huijausta. se on niin suurta huijausta, että siinä moni menettää suuria summia. yksi tuntemasi ihminen on vaarassa menettää asuntonsa, jos hän lähtee tähän systeemiin mukaan. sinä voit ainakin yrittää varottaa häntä.

      toki menet juhliin ja nautit hauskasta illasta. mutta siellä on muitakin mielenkiintoisia ihmisiä, ei vain tätä sinun entistäsi. joku siellä juhlissa kertoo sinulle asunnosta, missä on paljon työtä. hän on tarkka raha-asioissaan ja tekee sydämensä tarkkuudella hommia.
      tässä on sinulle luotettava ystävä!

      mutta mitä ystävyyteen tulee, sinä näet nopeasti sen läpi, et ole oikeasti etsimässä uusia ystäviä, vaan rakkautta. se on selvästi työn alla.
      osaatko sinä leipoa? outo juttu, mutta se tulee olemaan yksi osa tulevaisuuttasi.

      t. Keskiyö

    • strong2

      kiitos keskiyö!

      en osaa leipoa erityisen hyvin, haluaisin olla parempi mutta ärsyynnyn kun en ole parempi.juuri leipomisesta olen muutama päivä sitten puhunut tämän miehen kanssa. huvittavaa että näet tulevaisuudessani leipomista, vain kotona ja ystävilleni, mutta en muuten.

      olen käynyt jo tarkastuksessa, jossa kerrottiin että kaikki meni hyvin.

      ihminen joka kertoo minulle asunnosta jossa on paljon työtä ja laitettavaa,on todennäköisesti minun toinen ystäväni, jonka kanssa olemme tunteneet jo vuosia. juuri hänen luokseen olen/olemme menossa juhliin.

      rakkautta etsin. toivottavasti etsiminen lakkaisi pian, ja löytyisi kunnollinen suhde.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      182
      7652
    2. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      132
      5244
    3. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      53
      2767
    4. Koska mennään retkeilemään?

      pusi pusi 😗
      Ikävä
      276
      2376
    5. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      128
      2298
    6. Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota

      Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v
      Maailman menoa
      571
      2124
    7. Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?

      Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont
      Maailman menoa
      72
      2099
    8. Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat

      Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi
      Maailman menoa
      0
      1740
    9. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      57
      1146
    10. Laittaisin whatsuppissa viestin

      Jos olisin täysin varma että se on toivottua vielä kun aikaa on mennyt ja että toivot sitä edelleen.
      Ikävä
      69
      1130
    Aihe