Linnan juhlat

Presidentin vaihduttua linnan juhliin on päässyt enemmän sotaveteraanejakin.

Halosen aikakaudella paino oli SETA-veteraaneissa.
6122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vapautuneempi tunnelma oli nyt nuissa kemuissa. Onneksi Halosen aikakausi on nyt ohi.

Äänestä
  • Homot ovat niin sulkeutuneita eivätkä osaa olla luontevasti normaali ihmisten keskuudessa,nyt kun niitä ei siellä ollut niin paljoa niin kaikilla oli paljon mukavampaa ja välittömämpi tunnelma,homot pysykööt omissa nurkissaan pois pilaamasta ilmapiiriä.

    Äänestä

Olihan tuolla paljonkin mies- ja naispareja!

Äänestä

Suomi kuva eli brändi on nyt maailmalla parempi !

Äänestä
  • Suomikuva eli brändi maailmalla on tänäpäivänä tunnistettavissa hölmöläisesti joka haluaa olla kaikkien kaveri ja piireihin päästäkseen menee lomppakko levällään hakemaan kaveruutta.

    Äänestä

Kyllä homot tulevat halvemmaksi valtiontaloudelle kuin ylivallan saanut porvari-porukka joka syytää miljardikaupalla euroja pitkin ja poikin ympäri eurooppaa. Parempi yksi homo pivossa kuin kaksi kokkaretta linnassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


j-pennanen kirjoitti:

Presidentin vaihduttua linnan juhliin on päässyt enemmän sotaveteraanejakin.

Halosen aikakaudella paino oli SETA-veteraaneissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu