hl cd keyn ostan

jos jollain on TOIMIVA niin voin pistää vähän rahhoo tilille
4364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

half-life maksaa kaupas noin 10-15 euroa, ei voi sieltä hakee

Äänestä
  • Mut mitä sit ku mä ostan sen kaupasta ja cd-key on käytössä niin meneepä sekin kymppi turhaan!

    Äänestä

  • streeet kirjoitti:

    Mut mitä sit ku mä ostan sen kaupasta ja cd-key on käytössä niin meneepä sekin kymppi turhaan!

    jos ostat uuden pelin ja siitä on jo cd key jollain käytössä, viet vaan sen pelin takas sinne kauppaan mistä ostit ja pyydät uuden(muista säilyttää kuitti)

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    jos ostat uuden pelin ja siitä on jo cd key jollain käytössä, viet vaan sen pelin takas sinne kauppaan mistä ostit ja pyydät uuden(muista säilyttää kuitti)

    kävin sitä tossa etsiskelemässä mutta eipä löytynyt oikein mistää...
    päätin sit tilata cdon:ista
    per...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


streeet kirjoitti:

jos jollain on TOIMIVA niin voin pistää vähän rahhoo tilille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu