OMPA TYHMÄÄ NIMITELLÄ TOISIA .

ON TODELLA TÖRKEÄÄ NIMITELLÄ TOISIA HOMOIKSI JA VAMMAISEKSI. OLETKO ITSE
JOKU TÄYDELLISYYS?
3252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Opettele ensin kirjoittamaan ja kommentoi sitten!

Äänestä

Aloittaja ei osaa käyttää tietokoneen kirjaimia, kun kirjoittaa isoilla huutokirjaimilla kaiken.

Äänestä

hmmmm.... no sehän vissiin on se kainuun tunnetuin ja vihatuin HUUTAJA ;-)
sekopää hyryltä;-)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


TODELLA TÖRKEÄÄ kirjoitti:

ON TODELLA TÖRKEÄÄ NIMITELLÄ TOISIA HOMOIKSI JA VAMMAISEKSI. OLETKO ITSE
JOKU TÄYDELLISYYS?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu