... sisällön Temporary Internet Filesistä? Vai voiko siellä olla jotain tärkeää? Kun yritän poistaa koko sisältöä, osa poistuu ok mut joissakin tulee ilmoitus "järjestelmätiedosto, haluatko varmasti poistaa" tai "ei voi poistaa, käyttö estetty, varmista ettei levy ole täynnä tai kirjoitussuojattu ja ettei tiedosto ole käytössä". Virusohjelma löysi tuolta Temporary Internet Filesistä 4 troijalaista jotka laitoin karanteeniin ja sitten yritin tyhjentää kaikki.
Mitä siis teen??
Toinenkin kysymys vielä: kun olen tyhjentänyt Temporary I.F:n runin kautta kirjoittamalla cleanmgr, niin miksei se huomaa sitä jos siellä on alikansioita ja niissä kauheesti kamaa?
Uskallanko poistaa kaikki...
Paulina
1
370
Vastaukset
- turunen
Hae EasyCleaner
http://personal.inet.fi/business/toniarts/ecleane.htm
Lue ohjeet huolella. Älä koske duplikaatteihin!
Aloita varovasti. Turhat voit poistaa kaikki.
Kannattaa tehdä skannaus vikasietotilassa, niin saat pois sellaista mitä et normaalitilassa saa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1572558Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658