Olen tavannut erään miehen, joka ei jätä ajatuksiani rauhaan. Mistä johtuu tämä yhteyden tunne häneen? Tuntuu kuin tuntisin hänet jollakin suuremmalla asteella. Kun tapasin hänet, oli kuin magneetti olisi vetänyt meitä toisiimme. Oliko tunne molemmin puolinen? Tuleeko hän ajatuksiini omalla ajatuksellaan minuun päin? Osaako kukaan auttaa tässä hämmennyksessä?
Voisiko joku auttaa...
2
65
Vastaukset
Hei
tuo on ihan aitoa ihastumista sinun puoleltasi, sillä hän on juuri sitä sinun tyyppiäsi. eikös tuo ole jo hieno asia, että tietää minkälaista miestä itselleen haluaa? monet eivät tiedä sitä koskaan.
hän on kovin miehekäs ja osaa puhua. hän ei hötkyile. suora ryhti ja nautiskelija.
tämä mies ei vanhene nopeaa vauhtia, vaan pitää charminsa. hän on onnellisen kodin lapsi, hyvästä suvusta kotoisin. näen sillä tavalla, että te katsotte toisianne suoraan silmiin. sanoisin, että tässä on kysymys aidosta sielunkumppanista.
te tapaatte varmasti uudestaan. aika ei ole vielä kypsä, siihen voi mennä kauemminkin. mutta mikään ei ole mahdotonta! kun minulta kysyt, niin tässä miehessä olisi suuri annos sitä aviomiestä, mitä sinä itsellesi toivot.
en valitettavasti osaa puhua ajoista. älä kuitenkaan tuhlaa kaikkea aikaasi odottamiseen, vaan tee mukavia asioita ja jatka elämääsi, vaikkei hän heti vierellesi tulisikaan. mutta minulla on tunne, että teidän tienne tulevat kyllä kohtaamaan ja sulautumaan. mutta se ei tapahdu hetkessä.
t. Keskiyö- Meirami...
Kiitos Keskiyö! Itsellänikin tunne, että me kuuluisimme yhteen. Tunnelataus oli niiiin voimakas. No ei auta kuin nauttia näistä rakkauden täytteisistä ajatuksita, joita koen vastaanottavani :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä3711665Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa
Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san324609Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie2462792Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin1382529- 971531
Farmi Suomi: Kokeeko Frederik, 81, saman kohtalon kuin ikämies Danny?
Danny, musiikkineuvos Ilkka Lipsanen, nähtiin mukana Farmi Suomi -realityssä v. 2024. Danny teki yllätysratkaisun ja tuo8995- 82800
40 vuotta töitä paiskinut ja 3 vuotta työttömänä mamuna Suomessa, sama eläke
Jokin mättää. Eläkettä ei pidä maksaa lainkaan mamuille jos työhistoriaa ei ole vähintään 10 vuotta takana.201771- 10698
En luota sinuun
en edelleenkään yhtään tiedä oletko lintu vai kala vai kalavale. Ja ilmeisesti haluat pitää sen niin, syitä voi vain arv59683