sähköposti

minulla on pätkinyt microsoft outlook ja ajettelin asentaa sen uudelleen.
kuuluuko microsoft outlook-ohjelma office-pakettiin?
silloin minun ei tarvitsisi asentaa kuin office uudestaan.
toivottavasti puhuin selkeästi.
1123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ainakin Office 97:aan kuuluu.
Mutta ei sinun tarvitse koko Officea asentaa uudelleen. Asennuslevykkeellä tulee ensin esiin lomake, jossa on mm. valikko "Lisää tai poista...".
Sieltä voi valita mitä osia Officesta haluaa poistaa/asentaa.

Tuota kautta voinet poistaa ensin nyt masiinassasi olevan ongelmallisen Outlookin ja poiston jälkeen asentaa uudelleen.

Ja ihan selkeesti sinä haastoit!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apu tarpeen kirjoitti:

minulla on pätkinyt microsoft outlook ja ajettelin asentaa sen uudelleen.
kuuluuko microsoft outlook-ohjelma office-pakettiin?
silloin minun ei tarvitsisi asentaa kuin office uudestaan.
toivottavasti puhuin selkeästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu