jeeee

mä sain auton
7262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

millanen auto? pääsenkö kyytii? ;)

Äänestä
  • sain maasturin

    Äänestä

  • automies kirjoitti:

    sain maasturin

    siistiiiiiiiiiiiii... *wirn*

    Äänestä

Mikä oli viestisi sisältö? Tuottiko viestisi lisäarvoa palstalle?

PS Oletko nyt onnellinen, kun saat TeiniX muijilta pesää?

Äänestä
  • "Mikä oli viestisi sisältö? Tuottiko viestisi lisäarvoa palstalle? "
    lyhyt ja ytimekäs viesti. pulina. :) ei se tän palstan arvoa laskenukkaa?!?

    "PS Oletko nyt onnellinen, kun saat TeiniX muijilta pesää? "
    luuletsäolvevashassuvai? älä yleistä.

    Äänestä

Siistii hemmo! =)

Äänestä
  • jopo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


automies kirjoitti:

mä sain auton

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu