VENÄLÄISILTÄ koirat pois!

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288522878407.html?pos=ok-nln

voi jumalauta sentään minkälaisilla ihmisillä voikaan olla koiria!

Joku roti tuohonkin olisi saatava!
697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei ne ääliöt osaa edes parkkeeratakaan...........

http://www.iltasanomat.fi/autot/art-1288522937833.html

Noin käy kun tampiot saa äkkiä liikaa rahaa, niin sivistys ei kulje samassa tahdissa mukana................eletään kuin pellossa ja vieraalla maalla.
Mulle on ihan sama kuin se siellä rysslandiassa perkeeraa, mutta nää on vielä meidän maita ja täällä parkkeerataan, niinkuin laki määrää...........

Äänestä
  • Menehän katsomaan miten se finski siellä ''ryslandiassa'' käyttäytyy, puhu sitte vasta jos kehtaat, venäläisten käytöksestä täällä.

    Äänestä

  • Painu suolle! kirjoitti:

    Menehän katsomaan miten se finski siellä ''ryslandiassa'' käyttäytyy, puhu sitte vasta jos kehtaat, venäläisten käytöksestä täällä.

    Venäjällä suomalaiset on kuin kusi sukassa ettei vaan miliisi hakkaa ja varasta passia ja rahoja.

    Äänestä

No voi voi, eihän tuossa mitään, pahempi olisi ollut jos hän olisi pienen koiran jättänyt pakkaseen tuoksi puoleksitunniksi

Äänestä
  • Eipä nauruttanut niitä, jotka se koiraparan sieltä lokerosta onkivat esille........

    Äänestä

Eihän noissa ole mitään ilmanvaihtoakaan koiralle..ryssät, veetun kaalipadat! :(

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


järkytystä kerraksee kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288522878407.html?pos=ok-nln

voi jumalauta sentään minkälaisilla ihmisillä voikaan olla koiria!

Joku roti tuohonkin olisi saatava!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu