Ja taas jälleen kerran kävin siellä. Toisessa todellisuudessa.Pienen huonosti nukutun jakson jälkeen ns. unen rajamailla. Joka ainut kerta se on hyvin väkivaltainen ja pelottava paikka. Aina kun herään siinä toisessa todellisuudessa kysynkin kumpi on oikea ja vastaus on aina sama. Se toinen on kuulemma oikea todellisuus. Ensimmäisellä kerralla olin asunnossa jossa oli kaksi naista. Se oli kerrostalokorteerissa jossakin keskikorkeudella. Itse uskon tietäväni kenen luona se oli (ns. Tampere 10). Tuolloin minua ravisteltiin ja vakuuteltiin, että se on totta ja että se on todellisuus. Hetki sitten heräsin sairaalasta. Olin huumevieroituksessa kumpainenkin ranne tikattuna. Se oli kuulemma oikeaa ja todellsita. Kykenen aina tuntemaan unessa fyysistä kipua.
Toinen todellisuus
Pelottavaa
1
506
Vastaukset
- jaha3
tango delirium
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 391609
- 1511004
**** mies anna jokin vinkki
Mistä tiedän, että vielä toivot että kuulet minusta. Aikaa on kulunut...66969- 119959
Mitä tekee Rebelwerks?
Rebelwerks myy melkein kaiken tavaransa. Onko Rebelwerks menettänyt järkensä? Vai onko hän lopultakin tullut järkiinsä9947P-karjalassa juorutaan ihan kaikki.Pitäisikö muuttaa Etelä-karjalaan?
Täällä Pohjois-karjalassa juorutaan ihan kaikki. Ei voi luottaa edes viranomasiin joita sitoo vaitiolovelvollisuus. Ka14887- 57884
- 60881
Eli sä nainen
Siis halusit pitää jonkinlaisen kontaktin ja ylläpitää yhteyttä. Etsitkö jotain mysteeristä ja kiehtovaa vai halusitko t48875- 46803