Tämä palstako alkaa taas kuolemaan..? Miksi lähdette? Voihan täällä kommentoida edellisiä bb kausia ja päivitellä mitä kukakin asukas on rettelöiny päissään baarissa ja kuka on posahellu raskaaksi ja kuka on aloittanut laulajan uran eli siis jatkaa heidän mollaamistaan ja kehumistaan.
Kolme kuukautta on kuhina tällä palstalla ja sit hiljenee kuin huopatossutehdas.
Kolme kuukautta on kuhina tällä palstalla ja sit hiljenee kuin huopatossutehdas.
Vastaukset 2
Vanhimmat
täysin samaa mieltä vaikka eihän nyt ole niin paljoo välttämättä puheen aiheita kun kausi loppui :c mutta koitetaan yrittää
Kyllä se on joka vuosi on vaan niin mennyt, että kun BB ei ole käynnissä niin keskustelut myös loppuu tai ainakin vähenee huomattavasti.. Ens kautta odotellessa. Tai vielä ei ole varmaa edes tuleeko BB, mutta asukas haut pitäs alkaa keväällä niin silloin viimeistään saa tietää tuleeko vai ei.