tere warettajat kannattaa ottaa ja lähteä traksulta pois.eli rautaportista.
teosto ja krp ovat kiinostuneita sivusta ja eninmillään käyttäjistä ja kyl ylläpitäjistä myös.menkää piratebay sivustolle sielä saa olla rauhasssaa..siis nämä mitä kirjoitin niin ei ole 100% varmaa tietoa.mut lähteet mistä sain tietoa on aika varmaa.hyvää joulun odotusta kaikille..
RAUTAPORTTI
iceman09
2
474
Vastaukset
- pastori13
puhut paskaa homo.=))
- Naapurin posliini
Varmasti on kiinnostuneita. toivottavasti tekijät jäävät myös kiinni!
Käyppäs anttilassa ostamassa ne levysi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291333
- 100861
- 75683
- 50577
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40464Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153441Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407- 25381
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372