sony xperia go ....

sony xperse

Älkää vaan ostako oikeesti! vikoja vikojen perään häviää kentät ja menee tilttiin noin 6 kertaa vuorokaudessa vituttaa oikeesti et tuli ostettua tollanen paska.
eikä muuten kestä kolauksia . kaverin puhelin putosi 60 cm lattialle ja näyttö paskana. eikä takuuseen vaikka mainoksessa kehuttiin elämän kestävänä hah mitä kusetusta.

4

479

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • go ei ole huono

      Sinulla ei taida edes olla kyseistä puhelinta. En usko tuohon.

    • ei ole sekunda

      Viat taitavat olla aloittajan pääkopassa kun noin levottomia puheloo. Sony ollut itsellä kovassa metsäkäytössä mukana eikä ongelmia.

    • huono

      itellä kans xperia go ja vikoja vaan tulee lisää puhelin ollu noin kaks kuukautta.. ei lataa kunnolla kentät häviää netti häviää ja mennee tiltii koko ajan.. netti ei toimi kunnolla vaikka liittymässä nopein netti... gps jumittaa jatkuvasti ja kaijutin menee päälle itestää ku soittaa tai vastaa vaikkei koskis puhelimeen... taitaa olla että sonyllakin löytyy näitä maanantai puhelimia jotka ei toimi..

    • tavallinen paras

      Hmm.. näyttää siltä että ne puhelimet jotka on vikaherkkiä ja jotka nimenomaan eivät kestä ovat näitä "kestäviä" puhelimia. Molemmissa samsungin xcovereissa on myös jatkuvasti ongelmia samoin myös insmatin molemmissa v rock puhelimissa ja catepillarissa! Tästä päätelmänä voisi sanoa että jos haluaa kestävän puhelimen mikä kestää kovia olosuhteita niin ei kannata ostaa iskun pölyn ja veden kestävää puhelinta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      166
      2129
    2. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2042
    3. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      102
      1469
    4. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      120
      1423
    5. Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä

      Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta
      458
      1267
    6. Lakkaa haaveilemasta.

      Oon löytänyt uuden naisen. mieheltä. tutulle. Naiselle.
      Ikävä
      75
      1053
    7. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      891
    8. Ois kiva nähdä

      Ja viettää Iltoja sun kanssa
      Ikävä
      50
      876
    9. En enää koskaan äänestä vasemmistopuolueita

      Olen lähes aina äänestänyt SDP:tä ja pari kertaa Vasemmistoliittoa, sillä olen aina uskonut, että vasemmisto on se, mikä
      Maailman menoa
      226
      794
    10. Syntymän ja kuoleman aallot

      Seuraavassa tekstissä kerrotaan, mitä välittömästi kuoleman jälkeen tapahtuu. Syntymän ja kuoleman aallot Seuraavassa
      Hindulaisuus
      355
      776
    Aihe