Miltä tuntuu/maistuu

Nii et miltä pillun nuoleminen tuntuu/maistuu 14v poika
4191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mene kokeilemaan.

Äänestä

En kerro. Voit kertoa meille kokemuksistas kun saat pillua.

Äänestä

kalakeitolle

Äänestä

Ekoilla nuolasuilla se maistuu kuselta,hieltä ja ehkä vereltä, sitte se alkaa maistuu omalta syljeltä ja lopuks vähän sokeriselta. Terv. 14v poika

Äänestä

Kommentoi aloitusta


14v poika kirjoitti:

Nii et miltä pillun nuoleminen tuntuu/maistuu 14v poika

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu