pyllyt pesuun naiset!!

doggy style

Sinkkumiehenä on tullut jonkun verran poljettua naisia. Silloin tällöin käy niin, että kun lähetyssaarnaajasta vaihdetaan asentoa, nainen kääntyy nelinkontin, ja tässä vaiheessa pelmahtaa nenään ehta p....nhaju. En voi mitään, mutta tunnelma lässähtää aika totaalisesti. Joku voi saada kiksejä ulostejutuista, mutta minulla se herättää ihan toisenlaisia fiiliksiä.

Olen harrastanut peppuseksiä ehkä viiden naisen kanssa - nämä kaikki ovat huolehtineet pyllyn pesun, eikä ole tullut mitään hajuongelmia. Peppu siis kiihottaa, mutta p...a ei.

Eli, arvon sinkkunaiset - voisitteko pestä pyllyreikänne vedellä ihan omaehtoisesti jos on olemassa vaara että harrastatte lähitunteina seksiä? Jotenkin ei ole tuntunut korrektilta sanoa siinä kesken aktin, että voisitko mennä pesulle...

12

1789

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 54ythrtrhtr

      Itsekin mieluusti vetelisin neitoja perseeseen, mutta se paskanhaju tosiaan ei nostata fiiliksiä. Mutta rapattaessa roiskuu. Joku perseen sisäinen huuhtelu pitäis varmaan suorittaa ennen pepputouhuja. Tossa perusanaalissa en ole kyllä koskaan kiinnittänyt paskan hajuun huomiota, mutta jos se perse on pesty viimeks viikko sit saunas, ni ei ihmekään jos haisee.

    • huh huh huh huh

      perseeseen pano on homojen hommaa.. perse on just paskantamista varten..
      Ei se teidänkään perse taida hyvällle tuoksua... Vai vielä suolihuuhtelu et ukko sais panna perseeseen, just joo.. kaikkee sitä kuuleekin kun vanhaksi elää..

      • hiihiihii

        Peppuseksi on myös heterokäyttäytymisenä ihan tavallista, mut jos ei tykkää, siitä voi kieltäytyy.


    • Molempi parempi

      Jospa kävisitte kumpikin suihkussa ennen puuhastelua...

    • Mies meni lääkärille ja kuulemaan mikä häntä vaivaa,No aids han se vaivaa
      ja lääräri kirjoitti lääke reseptin kaveri kysyi paranenko näillä lääkkeillä.
      Lääkäri vastasi etttä et,mutta tiedät mitä vareten peräaukko on tarkoitettu.(läke oli risiiniöljyä)

    • Vittu-iivari

      En pyri kyllä ikinä kakkapuolelle koska siinä alkaa molu haista kakille

    • K P

      taliaivot olette myrkky ja paska neuroosiloissanne menää vittuun haisemaan täältä. p.0405165477

      • rrrrgggg

        "K P", olitkohan ihan selvinpäin kirjoittaessasi?


    • nikkevsköhmyhh

      Itseasiassa paska on hyväksi kyrvälle. Muistakaa se

      • * * * * *

        Kakka saa kaiken kasvamaan :)


    • Kusikalut on yäk

      Samat sanat miehille: Ennen kuin tarjoatte kaluanne naisen suuhun, huolehtikaa siitä, ettei kusen maku tule naisen suuhun. Se vie halut aika totaalisesti ainakin multa ja komennan välittömästi pesulle.

      • fresh dick

        Sopii mulle. Normaalisti kyllä pyyhin kalun pään paperinpalalla pissauksen jälkeen. Mikäli voin olettaa saavani suuhoitoa, vien kalun lavuaariin tms ja pesen sen. En edes antaisi naisen imeä esim. edellisenä päivänä suihkussa pestyä kalua.

        Harmittaa kyllä se, kun joillakin naisilla pimppi saatta haista jopa pesun jälkeen! Haju on sellainen tunkkainen, hieman pissamainen muttei kuitenkaan pissan haju. Voiskohan kyseessä olla hiivasieni? Sellaista ei kyllä halua nuolla! Kerran nuolin sellaista pimppiä ja mielestäni vatsani oli sekaisin muutaman viikon sen jälkeen.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      111
      8073
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      428
      7239
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      204
      5512
    4. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      136
      4443
    5. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      81
      4386
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      99
      4311
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      4022
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3700
    9. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      2570
    10. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      18
      2176
    Aihe