christinan vuositulot?

c.a.a

Christinalta ilmestyi tänä vuonna uusi levy,hajuvesi ja hän toimi The Voice-formaatin USA-version tuomarina ,silti hän puuttui v.2012 kovapalkkaisimpien poptähtien listalta. Vaikka Christina on edelleen paljon esillä mediassa,onko hän jäänyt jo muiden pop-prinsessojen varjoon tulotaistossa,vaikea uskoa mutta mikä muukaan selittäisi hänen jatkuvan uupumisen näillä listoiilla?

1

1047

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nuu2

      Noille listoille "pääsevät" vain he, jotka ovat julkaisseet tulonsa/ilmoittaneet ne virallisesti. Tuskin hän on tienannut 2012 kuin 15-20 miljoonan verran, joista yli 90% tuli The Voicesta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      23
      2411
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      95
      1536
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      118
      1274
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      75
      1130
    5. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      18
      969
    6. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      52
      862
    7. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      249
      861
    8. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      19
      840
    9. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      209
      840
    10. Mun tuli yhtäkkiä

      Ikävä sua❤️...
      Ikävä
      34
      795
    Aihe