saksalaisten hitlerin huora kiihkonatsi yli-ihmisten foorumi vai?
Mikä palsta...
11
184
Vastaukset
- usf II
Suosittelen, että etsit ko. keskustelupalstaa aiheesta politiikka, puolueet ja perussuomalaiset, siellä voit keskustella kansallissosialismista, tämä palsta on lähinnä tarkoitettu matkailua käsitteleviin juttuihin... monet matkailijat tiedustelevat käytännön juttuja matkaansa liitttyen.
Joten etsi toinen keskustelukanava!Mihinkäs saksaan matkustavat matkaavat? Hitlerin haudalle vessapytyn kautta likaviemäriin? sinnehän sen maalliset jäännökset joutui.
Ihan sopiva pyhiinvaellusmatka varmaan saksalaisille ja saksaan matkaaville suomalaisille.- jfc
iroquis kirjoitti:
Mihinkäs saksaan matkustavat matkaavat? Hitlerin haudalle vessapytyn kautta likaviemäriin? sinnehän sen maalliset jäännökset joutui.
Ihan sopiva pyhiinvaellusmatka varmaan saksalaisille ja saksaan matkaaville suomalaisille.Oletko harkinnut hoitoon hakeutumista?
- Aamulääkkeet
Näkee ettei joku ole käynyt maassa...
- Saksan suomalainen
Jännä nähdä millaisia katsantokantoja joillakin Saksassa käymättömillä on Saksasta. Meitä suomalaisia asuu täällä noin 40000, siis aika paljon, ja monet meistä ovat olleet täällä jo kymmeniä vuosia.... kun tuollaisia viestejä lukee, niin huomaa, että on sittenkin tehnyt oikean valinnan ja jäänyt opiskelujen jälkeen tänne Saksaan. Ja kun nuo hourupäät ovat siellä vallassa, niin on paljon halvempaa ja helpompaa lähteä lomalle Thaimaahan kuin Suomeen.
Aloittajan kommentista toivon tulevan vain kontraproduktiivista.- lkjg
vetäkää saksalaiset itsenne vessanpöntöstä alas,pääsette arvoiseenne seuraan Hitlerin tykö p.askakaivoon.
- Kertovatten
lkjg kirjoitti:
vetäkää saksalaiset itsenne vessanpöntöstä alas,pääsette arvoiseenne seuraan Hitlerin tykö p.askakaivoon.
Eikös se jäämistö ole KGBn kassakaapissa viimeisten tietojen mukaan...
- KGB?
Kertovatten kirjoitti:
Eikös se jäämistö ole KGBn kassakaapissa viimeisten tietojen mukaan...
semmosta ole ollu yli 20 vuoteen.
- Da daa
KGB? kirjoitti:
semmosta ole ollu yli 20 vuoteen.
Nimi vaihtuu, systeemi säilyy...
- natsipaavin johdolla
pyhiinvaellusmatka Hitlerin haudalle,vessanpöntön kautta sontakaivoon Magdenburgissa..
sitten hörpitte pyhää vettä sieltä likaviemäristä ja nuuhkitte shitlerin henkeä.
Saksalaisten arvolle sopiva paikka.- Saksan suomalainen
Sä oot aika outo kirjoittelija, onko lääkitys ihan kunnossa???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4332656Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?1891807- 571776
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3021357Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1541163Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal701059- 871020
Varkaita kuhmossa
Miksi kuhmolaiset ei tee mitään varkaille ja huumehörhöille, teloittaa pitäisi kaikki.331003Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks12987K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali9949