Loistava ruokapaikka Koh Lantalla, kannattaa käydä

Kannattaa kokeilla

10 vuotta Thaimaata kiertäneenä uskallan suositella aivan loistavaa ruokapaikkaa, parasta thai ruokaa mitä olen saanut ja länkkäriruoka oli erittäin hyvää.

MOONWALK ravintola (ei moonwalk bungalow) Paikka löytyy Phra aen rannalta (long beach) 7eleven kaupan kulmalta alas rantaan pienen bungalow kylän läpi. Ravintola on rannalla eli varpaat hiekassa paikka, jossa voi nauttia auringon laskusta samalla, vessat kunnossa ja henkilökunta osaavaa ja tehokasta.
Suosittelen!

1

367

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jou/

      Sama kuin mikä on phra aen eteläpäässä? Se on muutaman portaan rannasta ylös "tasanteella" hienot näkymät merelle ja koko long beach rantaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      51
      991
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      15
      868
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      501
      799
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      46
      737
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      42
      664
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      619
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      596
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      166
      553
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      530
    10. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      55
      501
    Aihe