Hei!
Olemme perheen kanssa tulossa Hausjärvelle loppuvuodesta ja kysyisinkin nyt, että onko Hausjärvellä yhtään kirpputoria ja missä ne sijaitsevat?
Kirpputoreja Hausjärvellä?
14
4252
Vastaukset
- pipookiireeks
Miten sinä jaksat pääsi kanssa?
- Taru Anneli
Saman verran se painaa kuin ennenkin.
- kirppu
koko hausjärvi on kirpputoria
- On hienoa ollaHausjä
Kannattaakohan tulla Hausjärvelle loppuvuonna kun täällä on noin lahjakasta väkee. Hausjäärä.
- Hauiksia
On hienoa ollaHausjä kirjoitti:
Kannattaakohan tulla Hausjärvelle loppuvuonna kun täällä on noin lahjakasta väkee. Hausjäärä.
House Järvi on Kanta-Hämeen ylpeydenaihe numero 1. Kasvukeskus, kuntapalvelut pelaa, asukasluku kasvaa ja veroprosentti laskee.
Kirpputoritarjonta parempi kuin muualla. - Anonyymi
Hauiksia kirjoitti:
House Järvi on Kanta-Hämeen ylpeydenaihe numero 1. Kasvukeskus, kuntapalvelut pelaa, asukasluku kasvaa ja veroprosentti laskee.
Kirpputoritarjonta parempi kuin muualla.Suosittelen enemmin panostamaan laatuvintage-vermeisiin nettiostoksissa kuin etsimään kirppareilta. Tietyiltä nettisaiteilta kuten Grailedista ja Beyond Retrosta löytyy varmemmin kaikkea hienoa.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17681841/kunnon-vintage-vaatetta-netista!
- Oleeee oleee
Hikiä Hikiä Hikiä!!!!!
- aghhhhwrg
Kyllä on aloittajalla asiaa lääkäriin.
Normaali ihminen ei jauha tuota samaa paskaa joka paikkakunnan sivulla.
Hakeudu jo hoitoon.- Anonyymi
Kyllä sinulla on asiaa lääkäriin.
Normaali ihminen ei laita tuollaisia tekaistuja herjoja anonyymipalstalle.
Hakeudu jo hoitoon.
- lässyn lässyn
Ja kun kaikki kirppikset löytyy kuukkelilla.
Paitsi jos ei löydy vaikka kuinka hakisi. - harpo69
Itse olen päässyt eroon kirpputoreista, omistamisesta sekä käymisestä, pitkällisellä terapialla. Kannattaa kysyä vaikka omalta lääkäriltä aluksi. Miksi ostaa paskaa , kun uudet kaupassa ei maksa juuri enempää.
- palstoja lukeva
kyselet samoja varsinais-suomen kuntien palstalla suomi24 -sivustolla, itse olen entinen hämäläinen nyt turun seudulla
- täi hunter
eiks toi koko oitti ole kirpputori.
- NO EI TODELAKAAN
Täällä on vaha TAVARA ilmaista!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648