Hilux on hengenvaarallinen
kiikkululla
19444
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Toyota nyt on ehtaa japanilaisperäistä sontaa.
Jopas on KIULU hiljaa.
Ei kai kukaan petterin lapsellisuuksiin aijo koskaan vastata. Antaa petterin vain vastailla omiin aloituksiin, niin ei käy palstalla 24h asujalla aika pitkäksi:)))
Hyvinhän sinä Kiala vastailet, vaikket omalla nimimerkilläsi.
Höpö höpö opettele ajamaan tollo.
Alkaa vähitellen selviämään onnettoman petterin hupaisat salaisuudet
www.savonsanomat.fi/uutiset/ulkomaat/petteri-punakuonon-nenan-salaisuus-selvisi/1281043
Toyota Hilux: Turvallisempaa törmätä hirveen kuin koettaa väistää sitä.
Hilux kestääkin sen törmäyksen kevyesti hirveen. Poroon ei viitsi edes törmätä, ettei jäkäläparta levene petteri-poron turvalla kuin autiomaan hiekka punasilmien välissä
Tämä selvä. Koska Kiala Viulun Alter Egojen mukaan Kiala Viulu puhuu aina totta, niin jatkossa kaikki Hilux- kuskit voivat huoletta törmätä hirveen,kyllä se kestää koska Kiala Viulu sanoi niin. Jos tulee ruumiita niin Kiala Viulu kyllä kantaa vastuun tuttuun tapaansa.
Totta se on; päivystävän petteri-poron jäkäläparta vain irtoaisi, jos vauhdilla ajaa vierestä. Tekoparta kun oli huonosti liimattu ja ilmavirta vei petterin sammalet nokalta.
Ketjun aloittaja on vaarallinen ihminen yhteiskunnassa.
Tähän olisi mukava saada perustelut.
Perustelut? mieti sitä.
Eikös tuo ole ihan normaali Toyotan ominaisuus?? Yaris kaatuisi heti ja avensis vaappuisi jo ennen väistöä!
Kyllä sakemanni osaa paremmin asiat:
http://www.youtube.com/watch?v=Um-XlKerWvA
Sakemanne
Noniin, nyt selvisi mistä Toyota on kopioinut ajo-ominaisuudet Hiluxiin. Vanhasta A- sarjan Mersusta. Varmaan koetettu saada Hiluxiin samalla vähän Premiumia.
Ei hiluxinkaan tuulilasi sentään kestä hirveä. Se painavin kohta hirvestä nyt sattumoisin mötköttää liki parin metrin korkeudessa.
Miksi? Ehkä johtuu että olen vasta 29v ajanut.