14.8

Onkos kukaan lähdössä Turkin aurinkoon samoihin aikoihin?
9645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kyl mäkin lähden Alanyaan.
14.08.04 Launtaina klo-11.00

Äänestä
  • 2 kaveria ja minä ollaan lähdös silloin 14.8. Aurinkomatkojen matka ja hotelli on huoneistohotelli sifalar.

    Äänestä

  • kroisos kirjoitti:

    2 kaveria ja minä ollaan lähdös silloin 14.8. Aurinkomatkojen matka ja hotelli on huoneistohotelli sifalar.

    me ollaan lähös myös parin kaverin kans..ootteko ennen käyny alanyassa? me ollaan ja se on ihan mahtava paikka!!! minkäs ikäsiä te ootte?

    Äänestä

täältä tulis kaks matkaajaa ja määrittelemätön majoitus....

Äänestä
  • millä lennolla ootte tulossa? ja minkä ikäsiä ootte?

    Äänestä

  • mie vaan kirjoitti:

    millä lennolla ootte tulossa? ja minkä ikäsiä ootte?

    ollaan 27 ja 23 Lähetään vantaalta klo 11:00 voitais lähteä jo vaikka heti, mutta täytyy nyt yrittää nukkua vielä yks yö.

    Äänestä

itäiselle puolelle Maren Beachin Mustafalle ja Tuulalle sekä Beach No 1:n Erkanille ja hänen vaimolleen Annalle.

Terkuin Mia perh.

Äänestä
  • Ollaan 3 19 vuotiasta...te?

    Äänestä

Me lähdetään 16:20 tjäreborgin matka.Parikymppisiä ollaan!Törmäillään alanyassa!Tai ehkäpä jo Helsinki-Vantaalla Huomenna!Hauskaa matkaa kaikille!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Angels kirjoitti:

Onkos kukaan lähdössä Turkin aurinkoon samoihin aikoihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu