http://keskustelu.suomi24.fi/node/10315697
Huvittavaa, kuinka ylläpito vastaa vuoden vanhaan viestiin, etteivät he vastaa siihen (anvoivat siis viestin, jossa tämän kertoivat)
On ihankuin jostain komediasta.
Ylläpito vastasi "emme vastaa"
7
170
Vastaukset
- ohhhohhh
Eihän se valitettavasti mitään huvittavaa ole, ainoastaan normaali esimerkki ylläpidon piittaamattomuudesta, välinpitämättömyydestä ja asiakkaittesa halveksimisesta.
Hei,
Viestiin on vastattu, koska se oli nostettu esiin uudelleen. Jos katsot tarkemmin, ketjussa on myös uudempia viestejä. Vastaamme välillä, ettemme vastaa, koska haluamme viestittää, että luemme näitä viestejä, vaikka emme voikaan aina vastata.
Terveisin,
Elina
Suomi24- voi voi voi
Jaa...
Ja mitähän tuo mahtaa tarkoittaa selkokielellä?
Jos tädillä olisi munat, niin täti olisikin setä?
- ewf2
Keskusteluihin osallistuminen on estetty sääntöjen vastaisen toiminnan vuoksi. Huom! Osa operaattoreista käyttää jaettuja ip-osoitteita (esimerkiksi Saunalahden mobiililaajakaistat) ja ip-osoitteesi on voinut joutua estolistalle sen takia.
LÄHETÄ- s s
Mulla tulee sama ilmoitus vaikka en käytä jaettua ip osoitetta.
"Keskusteluihin osallistuminen on estetty sääntöjen vastaisen toiminnan vuoksi. Huom! Osa operaattoreista käyttää jaettuja ip-osoitteita (esimerkiksi Saunalahden mobiililaajakaistat) ja ip-osoitteesi on voinut joutua estolistalle sen takia."
"Valitettavasti et voi ilmoittaa asiattomasta viestistä, koska ip-osoitteesi käyttö on estetty." - Vaihtele!
s s kirjoitti:
Mulla tulee sama ilmoitus vaikka en käytä jaettua ip osoitetta.
"Keskusteluihin osallistuminen on estetty sääntöjen vastaisen toiminnan vuoksi. Huom! Osa operaattoreista käyttää jaettuja ip-osoitteita (esimerkiksi Saunalahden mobiililaajakaistat) ja ip-osoitteesi on voinut joutua estolistalle sen takia."
"Valitettavasti et voi ilmoittaa asiattomasta viestistä, koska ip-osoitteesi käyttö on estetty."Vaihda ipari lennosta. Se auttaa.
Nyt näyttää olevan hollantilainen ipari käytössä.
- Miten itse?
Miten itse vastaisit, jos työn tulokset ovat pelkkää sutta ja sekundaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!6111625Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla968831Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa
Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.104393Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon
Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka213954Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen
Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti53861Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta
Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j73636- 893600
Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA
, ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle133440Perussuomalaisiin minä luotan
Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.343222Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.452415