http://keskustelu.suomi24.fi/node/10315697
Huvittavaa, kuinka ylläpito vastaa vuoden vanhaan viestiin, etteivät he vastaa siihen (anvoivat siis viestin, jossa tämän kertoivat)
On ihankuin jostain komediasta.
Ylläpito vastasi "emme vastaa"
7
159
Vastaukset
- ohhhohhh
Eihän se valitettavasti mitään huvittavaa ole, ainoastaan normaali esimerkki ylläpidon piittaamattomuudesta, välinpitämättömyydestä ja asiakkaittesa halveksimisesta.
Hei,
Viestiin on vastattu, koska se oli nostettu esiin uudelleen. Jos katsot tarkemmin, ketjussa on myös uudempia viestejä. Vastaamme välillä, ettemme vastaa, koska haluamme viestittää, että luemme näitä viestejä, vaikka emme voikaan aina vastata.
Terveisin,
Elina
Suomi24- voi voi voi
Jaa...
Ja mitähän tuo mahtaa tarkoittaa selkokielellä?
Jos tädillä olisi munat, niin täti olisikin setä?
- ewf2
Keskusteluihin osallistuminen on estetty sääntöjen vastaisen toiminnan vuoksi. Huom! Osa operaattoreista käyttää jaettuja ip-osoitteita (esimerkiksi Saunalahden mobiililaajakaistat) ja ip-osoitteesi on voinut joutua estolistalle sen takia.
LÄHETÄ- s s
Mulla tulee sama ilmoitus vaikka en käytä jaettua ip osoitetta.
"Keskusteluihin osallistuminen on estetty sääntöjen vastaisen toiminnan vuoksi. Huom! Osa operaattoreista käyttää jaettuja ip-osoitteita (esimerkiksi Saunalahden mobiililaajakaistat) ja ip-osoitteesi on voinut joutua estolistalle sen takia."
"Valitettavasti et voi ilmoittaa asiattomasta viestistä, koska ip-osoitteesi käyttö on estetty." - Vaihtele!
s s kirjoitti:
Mulla tulee sama ilmoitus vaikka en käytä jaettua ip osoitetta.
"Keskusteluihin osallistuminen on estetty sääntöjen vastaisen toiminnan vuoksi. Huom! Osa operaattoreista käyttää jaettuja ip-osoitteita (esimerkiksi Saunalahden mobiililaajakaistat) ja ip-osoitteesi on voinut joutua estolistalle sen takia."
"Valitettavasti et voi ilmoittaa asiattomasta viestistä, koska ip-osoitteesi käyttö on estetty."Vaihda ipari lennosta. Se auttaa.
Nyt näyttää olevan hollantilainen ipari käytössä.
- Miten itse?
Miten itse vastaisit, jos työn tulokset ovat pelkkää sutta ja sekundaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla
Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e2356644Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne653830Jos olisit täällä
Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä1263116- 1562312
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla171843Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea
Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.1701567- 821474
Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o291431Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!
Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https371359Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista
Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.1111051