Auto tuli. Mitsubishi lancer GLX vm.89 porrasperä. Hopean värinen. Minkälaista tuningia kotioloissa vois laittaa? Tai toiseksi jotakin halpaa tuning roinaa. Mitä kaikkea kannattaa laittaa? Tuohon malliin ei korisarjaa tai muutakaan semmoista ole.
Eka auto ja tuning.
4
170
Vastaukset
- Jiky
takaboxist merkit pois, alut alle ja madallat.
- KäännäMunPää
Pliis, älä edes yritä. Tuon ikäinen on hienoin kun se on tiptop ja alkuperäinen. Jotkut hillityt vanteet ehkä menee. Pistä rahas auton kunnostamiseen ja hyvänä pitämiseen. Hyvin pidettynä ja huollettuna auto on ilo ajaa. Itsellä kääntyy aina pää kun orkkis vähän vanhempi auto, joka on hienossa kunnossa ja räpeltämätön, tulee vastaan. Ne erottuu massasta!
- Retu --
Vesifanerista voi tehdä takasiiven. Pito paranee huimasti.
- tuning.... -.-
siitä vaan tee amis räpellys tummennuskalvoa ja polkimen päällysteet ja penkin ja ratin päällysteet ja subbari ja hirmu vehkeet että pumputtaa vaan äänen laadusta välittämättä ja sitten tunnet olevasi kuin tokyo driftissä... ei mutta oikeasti kyllähän levike sarjoja on esim evojen levikkeitä on tuohon autoon ainut vaan että sillon ei ole mitään halpaa 200e tuunausta ja halvalla pääset kun teet itse lasikuidusta ja hiilikuidusta alkuperäisestä puskureista mieleisesi ja samalla on uniikki ja ohjeita puskurin tekoon löytyy paljon netistä mutta käännämunpää on kyllä oikeassa originaali hyvin huollettu on hienompi kuin auto mikä on täysi räpellys ja mukavampi ajaakkin :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4058879Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1723308- 171774
- 771146
- 761068
- 271055
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641011Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79985- 55973
- 65930