Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tyttöjen saunailta

Olin kurssilla, jossa opiskeltiin ruuanlaittoa ja olin taas viimeisenä tiskaamassa, kun kaikki muut olivat sännänneet heti syönnin jälkeen koteihinsa lastensa ja miestensä luokse ja minullahan tietenkin sinkkuna oli loistavasti aikaa jäädä tiskaamaan muidenkin tiskit. Tunsin itseni kieltämättä hyväksikäytetyksi. No, olinhan tottunut siihen. Aina sinkkuja syrjittiin..

Opettaja palasi luokkaan ja katsoi ympärilleen.

- Missä kaikki muut ovat? Taasko ne jättivät sinut yksin siivoamaan jälkiä? hän kysyi.

Kohautin hartoitani ja jatkoin tiskaamista. Muutama kattila enää ja sitten pääsisin itsekin lähtemään.

Opettaja tuli viereeni ja nojasi tiskipöytään.

- Kuule, mä sain idean. Jos sulla ei ole nyt mihinkään kiire, niin haluaisitko poiketa mun luokseni parille lasilliselle? opettaja kysyi yllättäen.

Hämmästyin ensin ja en osannut heti edes sanoa mitään, mutta sitten tajusin, että tosiaan. Mehän olimme hyvinkin samanikäisiä. Miksemme me voisi olla ystäviä.

- Ei mulla mitään ihmeitä. Voisin mä tullakin. Missä sä asut? kysyin.

Sanna kertoi asuvansa muutaman sadan metrin päässä. Pian sainkin tiskattua ja pääsimme lähtemään. Juttelimme matkalla niitä näitä ja huomasin, kuinka erilainen ihminen Sanna oli nyt "siviilissä" kuin opettajana ollessaan. Hän muuttui hyvin rennoksi ja oli hauskan ja fiksun tuntuinen. Juttua tuli molemmilta kuin olisimme olleet vanhoja tuttuja.

Sanna asui tiilisessä rivitalossa. Asunto osoittautui kaksioksi, joka oli hyvin viihtyisä ja rojahdettuani mukavaan sohvaan tunsin oloni kotoisaksi. Sanna laittoi musiikkia soimaan ja kysyi mitä joisin. Lupasin ottaa siiderin.

- Haluaisitko mennä saunaan? Siinä ei mene kuin reilu vartti ja se on lämmin, Sanna kysyi.

Vastasin rakastavani saunomista ja Sanna kävi laittamassa saunan lämpiämään. Sitten hän palasi olohuoneeseen korttipakan ja kossupullon kanssa.

- Nyt pelataan yhdistettyä juoma- ja räsypokkaa, kun kumminkin on riisuttava kohta, Sanna sanoi nauraen ja sekoitti kortit.

Minä hävisin kolme kertaa peräkkäin ja olin jo pelkissä alusvaatteissa, kun Sannalla oli vielä kaikki vaatteet päällään. Olin myös juonut jokaisesta häviöstä yhden kossusnapsin ja päässäni alkoi humista. Sannan hävittyä kaksi seuraavaa peliä, päätimme riisua loputkin ja siirtyä saunan puolelle.

Sannan riisuessa vaatteitaan, en voinut olla huomaamatta hänen rehevän vartalonsa viehättävyyttä. Täyteläiset rinnat ja naisellisen pyöreä lantio. Huomaamattani olin jäänyt katselemaan Sannan upeaa olemusta ja heräsin kuin unesta, kun katseeni osui Sannan silmiin. Nolostuin ja varmaan punastuinkin, mutta Sanna hymyili minulle iloisesti ja riensi lanteet keinahdellen saunaan. Vitkuttelin riisuessani, että saisin nolouden punan laskemaan kasvoiltani ennen kuin uskaltautuisin saunaan.

- Sammuitko sä, kuului jo Sannan ääni saunasta enkä kehdannut vitkutella enää enempää.

Kun astuin saunaan, Sanna oli jo ehtinyt ottaa parit kunnon löylyt ja hänen poskensa hehkuivat punaisina. Istuin lauteille ja Sanna viskasi kunnon kuupallisen vettä kiukaalle. Vaikersin pää polvissa ja Sanna naureskeli ja lupasi heittää ruokalusikalla seuraavan löylyn.

Minä luovutin ensin ja pakenin suihkuun. Helpottava viileä vesi virtasi ylitseni ja huokailin nautinnosta suihkun alla, kun Sanna tuli saunasta.

- Sulla on hyvin kaunis vartalo, Sanna heitti minulle kuin ihan arkipäiväisen asian ja poistui keittiöön hakemaan juotavaa. Hämmennyin aivan ja olin vieläkin aivan änkkänä, kun Sanna palasi ja ojensi olutpullon. Hän hörppäsi omastaan ja katsoi sitten minuun.

- Et kai sä loukkaantunut mun kommentistani?

- En mä, mutta mä en kai vaan ole tottunut tuollaisiin kohteliaisuuksiin, sain sanotuksi.

Sanna tuli eteeni ja katsoi minua suoraan silmiin.

- Sulla tosiaan on kaunis vartalo ja sun kuuluisi olla ylpeä siitä eikä kakistella turhia.

Ennen kuin ehdin tajutakaan, Sannan huulet olivat painuneet omiani vasten. Ne olivat pehmeät ja voimakkaat yhtä aikaa. Silmäni sulkeutuivat ja tajusin nauttivani elämäni upeimmasta suudelmasta. Sannan huulet ohjailivat omiani ja olin täysin hänen vallassaan. En koskaan ennen ollut suudellut naista.

- Sori, mä en voinut vastustaa, Sanna sanoi lopetettuamme ja minusta tuntui, että nyt häntä nolotti. Ainakin Sanna vältteli katsettani. Laskin pulloni penkille ja menin takaisin Sannan luo ja nostin kasvot leuasta ja painoin huuleni takaisin Sannan huulille. Nyt minä ohjasin suudelmaa, joka tuntui kestävän ja kestävän. Se oli jotain aivan upeaa. Sanna laski myös pullonsa penkille ja menimme suihkun alle yhdessä ja jatkoimme suutelua viileän veden virratessa ylitsemme. Kätemme lähtivät seikkailemaan toistemme vartaloilla. Tunnustelin Sannan pehmeää, pyöreää rintaa ja nänni kovettui sormieni alla. Tunsin, kuinka aloin kiihottua. Suutelin Sannan poskia ja hyväilin hiuksia. Huuleni laskeutuivat alas kaulalle ja nuolin Sannan kosteaa, viileää kaulaa. Imin vesipisaroita ja käteni puristelivat Sannan lanteita. Sanna tarttui kasvoihini käsillään. Katsoi silmiini ja sanoi huohottaen, että minun tulisi lopettaa nyt, jos en olisi valmis menemään loppuun asti. Sydämeni hakkasi ja omakin hengitykseni oli muuttunut lähes huohotukseksi, kun sanaakaan sanomatta painoin huuleni Sannan huulille ja jatkoin suutelemista. Sanna kietoi kätensä ympärilleni tiukasti ja suuteli ahnaasti takaisin. Kädet vaeltelivat alaselässäni ja pakaroillani. En ollut koskaan ollut niin kiihottunut.

- Mennään löylyyn, Sanna huokaisi ja suuteli huuliani pikaisesti.

Menin edeltä ja istuin lauteelle. Sanna tuli perässäni ja jäi seisomaan alimmalle lauteelle eteeni. Tarttui kasvoihini ja suuteli. Sitten Sanna laskeutui polvilleen keskimmäiselle lauteelle la levitti jalkani. Sanna nojautui eteenpäin ja imaisi toisen rinnanpään suuhunsa. Imi ja nuoli sitä ja tunsin kiihottuvani entisestään. Nuoltuaan ja imettyään molempia rintoja Sanna lasketui alemmas ja levitti jalkojani lisää ja painoi huulensa häpyhuuliani vasten ja avasi sitten käsillään pilluni ja alkoi nuolla klitorista. Välillä Sannan kieli nuoli koko pilluaukon alhaalta ylös, välillä kieli puikahti pilluaukkoonikin. Minä en voinut olla vikisemättä nautinnosta. Miten taitavasti Sanna nuolikaan. Ahkera kieli löysi pillustani joka ainoan herkän sopukan ja tuotti liikkeillään taivaallista nautintoa. Tunsin kuinka orgasmi lähti hiipimään ja tarrasin Sannaa hiuksista, kun laukesin huohottaen.

Kun hieman toivuttuai avasin silmiäni, näin Sannan katselevan minua kiihottunut, kostea katse silmissään. En saanut sanaa suustani, mutta sen sijaan suutelin Sannan huulia. Sanna tuli istumaan viereeni ja heitti löylyä. Käännyin Sannaan päin ja tartuin kasvoista. Katselin silmiin pitkään ennen kuin suutelin kosteaa, kuumaa suuta. Kieleni etsiytyi Sannan huulien välistä tutkimaan toista kieltä ja käteni nousi Sannan reittä pitkin ylemmäs. Sydämeni pamppaili tavatessaan pehmeän karvamättään ja hyväilin sitä kevyesti ennen kuin aloin sormellani sivellä häpyhuulia. Upotin sormeni pilluhuulten väliin ja tavoitin klitoriksen. Sanna värähti kosketuksestani ja aloin hyväillä pehmeästi pillua joka puolelta. En hetkeksikään lakannut suutelemasta Sannan huulia sormeni seikkaillessa kosteassa pehmeydessä. Välillä työnsin sormen pillureikäänkin ja se sai Sannan värisemään.

Pian tuli kumminkin niin kuuma, että oli pakko siirtyä suihkun puolelle. Sanna tuli minua vasten suihkun alla ja kietoi kätensä ympärilleni. Suutelimme pitkään.

- Sä olet ihana, Sanna kuiskasi korvaani ja minä hyväilin hänen yhä kuumaa selkäänsä vastaukseksi.

Sanna otti käteensä suihkusaippuaa ja alkoi hieroa sitä iholleni. Hyväillen käsi levitti saippuaa joka puolelle. Polvissani tuntui heikolta. Sanna pesi hellästi jokaisen sopukkani ja huuhtoi viileällä vedellä. Tein saman palveluksen Sannalle, joka ummisti silmänsä ja huokaili kosketusteni alla nautinnollisesti. Hyväillen pesimme toistemme hiuksetkin ja lopuksi kuivattelimme ylellisen pehmeillä ja paksuilla pyyhkeillä. Kun olin kietonut pyyhkeen ympärilleni Sanna otti kädestäni ja ohjasi minut makuuhuoneeseen sängyn viereen. Antoi oman pyyhkeensä pudota lattialle ja avasi minunkin pyyhkeeni. Sanna lasketui selälleen sängylle ja levitti kutsuvasti reitensä. Pullea, suloinen pillu avautui edessäni ja minä en voinut olla suutelematta tuota ihanaa näkyä. Kyyristyin Sannan jalkojen väliin ja painoin huuleni kosteita, puuhtaalta tuoksuvia häpyhuulia vasten ja aloin nuolla kiihoittunutta pillua joka puolelta. Upotin sormeni pehmeään, tiukkaan pillureikään ja Sanna vaikersi kiihotuksesta. Nuolin klitorista ja Sannan lantio alkoi soutaa suutani vasten ja arvasin orgasmin olevan lähellä. Nuolin klitorista ympäriinsä ja työnsin toisenkin sormen sisään ihanaan, kosteaan onkaloon. Sormeni soutivat kiihkeässä tahdissa ja kieleni lirputti ja lipoi ihanaa naista kohti orgasmia. Vaikeroiden Sanna laukesi huuliani vasten ja haroi hiuksiani käsillään. Pidin huuleni koko ajan sykkivässä pillussa, kunnes tunsin, että orgasmi oli ohi ja siirryin Sannan viereen hyväillen hänen hiuksiaan. Ei mennyt kuin hetki ja olimme molemmat syvässä unessa.

Aamulla heräsin ja kuulin keittiöstä ääniä. Makasin selälläni sängyssä ja mietin edellisillan uskomattomia kokemuksia. Aloin kiihottua ajatuksistani ja käteni etsiytyi jalkoväliini ja löysikin pian klitokriksen ja aloin silmät ummessa hyväillä itseäni muistellen illan tapahtumia. Mielessäni näkyi juuri kuva Sannan levällään olevista reisistä ja sormeni kieppui klitoriksella vinhasti, kun havahduin siihen, että sängylle istuttiin. Silmäni rävähtivät auki ja näin Sannan istuvan tarjotin kädessään sängyn reunalla. En ollut ollenkaan kuullut, että hän oli tullut huoneeseen.

- Älä anna mun häiritä, Sanna sanoi ovela katse silmissään ja kumartui suutelemaan reisiäni.

- Jatka vaan, kuului reisieni välistä ja huulet liikkuivat reisilläni. Ujutin käteni takaisin pilluuni ja jatkoin hyväilyä. Tunsin kuinka Sannan katse porautui pilluuni ja siellä seikkailevaan käteeni. Hyväilin klitoristani, kun tunsin sormen painuvan pilluaukkooni. Sanna alkoi runkata sormillaan aukkoani.

- Mitä sä ajattelet? Sanna kysyi kiihottuneella äänellä.

Kerroin ajattelevani häntä selällään levitetyin reisin ja kuinka upottaisin kieleni hänen pillunsa sopukoihin. Tunsin Sannan kiihottuneen hengityksen reisieni herkillä sisäpinnoilla ja tunsin, että orgasmi ei ollut enää kaukana. Vielä hetken hyväilin itseäni kiihotuksesta huokaillen ja sitten laukesin Sannan sormien liikkuessa sisään ja ulos pillussani.

Sanna tuli päälleni ja alkoi suudella huuliani.

- Tuhma tyttö, tuhma tyttö, hän hoki suudelmiensa välissä ja hymyili minulle. Nuolaisi nenänpäätäni. Suutelimme pitkään. Sitten Sanna nosti lattialta tarjottimen, johon oli lastattu tuoremehua, hedelmiä ja mukit tuoksuvaa teetä.

- Nyt syödään, että taas jaksetaan, Sanna sanoi nauraen.

(Halutaanko tähän mahdollisesti jatkoa ???)
1211254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Jatkoa vain

Äänestä
  • jatkoa jatkoa jatkoa

    Äänestä

  • jatkoa kun olisi jo! kirjoitti:

    jatkoa jatkoa jatkoa

    Todella aromikasta....
    Voisit ehkä lisätä pituutta, rakastan pitkiä.
    Tykkään myös sellaisista joissa sitä "esitarinaa" tulee pitkän aikaa ennen asiaan ryhtymistä.
    Loistavaa......

    Äänestä

tokia voit jatkaa mutta älä tänne kinky-osastollo vaan tuonne naisten kesken osastolle. Eihän tää mitenkään kinkyä ole.

Äänestä
  • saatana ku oli paska... sä et osaa kirjottaa varmaan omaa nimeeskään oikein... saatana mee johonkin äikän kielikurssille

    Äänestä

Hieno tarina. Todella mukavaa luettavaa. Mukava ajatella, että sinä, kirjoittaja, olet ajatellut tällaista.

Äänestä

Tosi hyvä! Täys 10. JATKOA, KIITOS!!!

Äänestä

jaksaisit nyt vaan kun kerran aloitit noin hyvin

Äänestä

jaksaisit nyt vaan kun kerran aloitit noin hyvin

Äänestä

KIRJOITATHAN LISÄÄ...............

Äänestä

MINÄ SANNAN OPPILAS

Äänestä

kyllä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaktus kirjoitti:

Olin kurssilla, jossa opiskeltiin ruuanlaittoa ja olin taas viimeisenä tiskaamassa, kun kaikki muut olivat sännänneet heti syönnin jälkeen koteihinsa lastensa ja miestensä luokse ja minullahan tietenkin sinkkuna oli loistavasti aikaa jäädä tiskaamaan muidenkin tiskit. Tunsin itseni kieltämättä hyväksikäytetyksi. No, olinhan tottunut siihen. Aina sinkkuja syrjittiin..

Opettaja palasi luokkaan ja katsoi ympärilleen.

- Missä kaikki muut ovat? Taasko ne jättivät sinut yksin siivoamaan jälkiä? hän kysyi.

Kohautin hartoitani ja jatkoin tiskaamista. Muutama kattila enää ja sitten pääsisin itsekin lähtemään.

Opettaja tuli viereeni ja nojasi tiskipöytään.

- Kuule, mä sain idean. Jos sulla ei ole nyt mihinkään kiire, niin haluaisitko poiketa mun luokseni parille lasilliselle? opettaja kysyi yllättäen.

Hämmästyin ensin ja en osannut heti edes sanoa mitään, mutta sitten tajusin, että tosiaan. Mehän olimme hyvinkin samanikäisiä. Miksemme me voisi olla ystäviä.

- Ei mulla mitään ihmeitä. Voisin mä tullakin. Missä sä asut? kysyin.

Sanna kertoi asuvansa muutaman sadan metrin päässä. Pian sainkin tiskattua ja pääsimme lähtemään. Juttelimme matkalla niitä näitä ja huomasin, kuinka erilainen ihminen Sanna oli nyt "siviilissä" kuin opettajana ollessaan. Hän muuttui hyvin rennoksi ja oli hauskan ja fiksun tuntuinen. Juttua tuli molemmilta kuin olisimme olleet vanhoja tuttuja.

Sanna asui tiilisessä rivitalossa. Asunto osoittautui kaksioksi, joka oli hyvin viihtyisä ja rojahdettuani mukavaan sohvaan tunsin oloni kotoisaksi. Sanna laittoi musiikkia soimaan ja kysyi mitä joisin. Lupasin ottaa siiderin.

- Haluaisitko mennä saunaan? Siinä ei mene kuin reilu vartti ja se on lämmin, Sanna kysyi.

Vastasin rakastavani saunomista ja Sanna kävi laittamassa saunan lämpiämään. Sitten hän palasi olohuoneeseen korttipakan ja kossupullon kanssa.

- Nyt pelataan yhdistettyä juoma- ja räsypokkaa, kun kumminkin on riisuttava kohta, Sanna sanoi nauraen ja sekoitti kortit.

Minä hävisin kolme kertaa peräkkäin ja olin jo pelkissä alusvaatteissa, kun Sannalla oli vielä kaikki vaatteet päällään. Olin myös juonut jokaisesta häviöstä yhden kossusnapsin ja päässäni alkoi humista. Sannan hävittyä kaksi seuraavaa peliä, päätimme riisua loputkin ja siirtyä saunan puolelle.

Sannan riisuessa vaatteitaan, en voinut olla huomaamatta hänen rehevän vartalonsa viehättävyyttä. Täyteläiset rinnat ja naisellisen pyöreä lantio. Huomaamattani olin jäänyt katselemaan Sannan upeaa olemusta ja heräsin kuin unesta, kun katseeni osui Sannan silmiin. Nolostuin ja varmaan punastuinkin, mutta Sanna hymyili minulle iloisesti ja riensi lanteet keinahdellen saunaan. Vitkuttelin riisuessani, että saisin nolouden punan laskemaan kasvoiltani ennen kuin uskaltautuisin saunaan.

- Sammuitko sä, kuului jo Sannan ääni saunasta enkä kehdannut vitkutella enää enempää.

Kun astuin saunaan, Sanna oli jo ehtinyt ottaa parit kunnon löylyt ja hänen poskensa hehkuivat punaisina. Istuin lauteille ja Sanna viskasi kunnon kuupallisen vettä kiukaalle. Vaikersin pää polvissa ja Sanna naureskeli ja lupasi heittää ruokalusikalla seuraavan löylyn.

Minä luovutin ensin ja pakenin suihkuun. Helpottava viileä vesi virtasi ylitseni ja huokailin nautinnosta suihkun alla, kun Sanna tuli saunasta.

- Sulla on hyvin kaunis vartalo, Sanna heitti minulle kuin ihan arkipäiväisen asian ja poistui keittiöön hakemaan juotavaa. Hämmennyin aivan ja olin vieläkin aivan änkkänä, kun Sanna palasi ja ojensi olutpullon. Hän hörppäsi omastaan ja katsoi sitten minuun.

- Et kai sä loukkaantunut mun kommentistani?

- En mä, mutta mä en kai vaan ole tottunut tuollaisiin kohteliaisuuksiin, sain sanotuksi.

Sanna tuli eteeni ja katsoi minua suoraan silmiin.

- Sulla tosiaan on kaunis vartalo ja sun kuuluisi olla ylpeä siitä eikä kakistella turhia.

Ennen kuin ehdin tajutakaan, Sannan huulet olivat painuneet omiani vasten. Ne olivat pehmeät ja voimakkaat yhtä aikaa. Silmäni sulkeutuivat ja tajusin nauttivani elämäni upeimmasta suudelmasta. Sannan huulet ohjailivat omiani ja olin täysin hänen vallassaan. En koskaan ennen ollut suudellut naista.

- Sori, mä en voinut vastustaa, Sanna sanoi lopetettuamme ja minusta tuntui, että nyt häntä nolotti. Ainakin Sanna vältteli katsettani. Laskin pulloni penkille ja menin takaisin Sannan luo ja nostin kasvot leuasta ja painoin huuleni takaisin Sannan huulille. Nyt minä ohjasin suudelmaa, joka tuntui kestävän ja kestävän. Se oli jotain aivan upeaa. Sanna laski myös pullonsa penkille ja menimme suihkun alle yhdessä ja jatkoimme suutelua viileän veden virratessa ylitsemme. Kätemme lähtivät seikkailemaan toistemme vartaloilla. Tunnustelin Sannan pehmeää, pyöreää rintaa ja nänni kovettui sormieni alla. Tunsin, kuinka aloin kiihottua. Suutelin Sannan poskia ja hyväilin hiuksia. Huuleni laskeutuivat alas kaulalle ja nuolin Sannan kosteaa, viileää kaulaa. Imin vesipisaroita ja käteni puristelivat Sannan lanteita. Sanna tarttui kasvoihini käsillään. Katsoi silmiini ja sanoi huohottaen, että minun tulisi lopettaa nyt, jos en olisi valmis menemään loppuun asti. Sydämeni hakkasi ja omakin hengitykseni oli muuttunut lähes huohotukseksi, kun sanaakaan sanomatta painoin huuleni Sannan huulille ja jatkoin suutelemista. Sanna kietoi kätensä ympärilleni tiukasti ja suuteli ahnaasti takaisin. Kädet vaeltelivat alaselässäni ja pakaroillani. En ollut koskaan ollut niin kiihottunut.

- Mennään löylyyn, Sanna huokaisi ja suuteli huuliani pikaisesti.

Menin edeltä ja istuin lauteelle. Sanna tuli perässäni ja jäi seisomaan alimmalle lauteelle eteeni. Tarttui kasvoihini ja suuteli. Sitten Sanna laskeutui polvilleen keskimmäiselle lauteelle la levitti jalkani. Sanna nojautui eteenpäin ja imaisi toisen rinnanpään suuhunsa. Imi ja nuoli sitä ja tunsin kiihottuvani entisestään. Nuoltuaan ja imettyään molempia rintoja Sanna lasketui alemmas ja levitti jalkojani lisää ja painoi huulensa häpyhuuliani vasten ja avasi sitten käsillään pilluni ja alkoi nuolla klitorista. Välillä Sannan kieli nuoli koko pilluaukon alhaalta ylös, välillä kieli puikahti pilluaukkoonikin. Minä en voinut olla vikisemättä nautinnosta. Miten taitavasti Sanna nuolikaan. Ahkera kieli löysi pillustani joka ainoan herkän sopukan ja tuotti liikkeillään taivaallista nautintoa. Tunsin kuinka orgasmi lähti hiipimään ja tarrasin Sannaa hiuksista, kun laukesin huohottaen.

Kun hieman toivuttuai avasin silmiäni, näin Sannan katselevan minua kiihottunut, kostea katse silmissään. En saanut sanaa suustani, mutta sen sijaan suutelin Sannan huulia. Sanna tuli istumaan viereeni ja heitti löylyä. Käännyin Sannaan päin ja tartuin kasvoista. Katselin silmiin pitkään ennen kuin suutelin kosteaa, kuumaa suuta. Kieleni etsiytyi Sannan huulien välistä tutkimaan toista kieltä ja käteni nousi Sannan reittä pitkin ylemmäs. Sydämeni pamppaili tavatessaan pehmeän karvamättään ja hyväilin sitä kevyesti ennen kuin aloin sormellani sivellä häpyhuulia. Upotin sormeni pilluhuulten väliin ja tavoitin klitoriksen. Sanna värähti kosketuksestani ja aloin hyväillä pehmeästi pillua joka puolelta. En hetkeksikään lakannut suutelemasta Sannan huulia sormeni seikkaillessa kosteassa pehmeydessä. Välillä työnsin sormen pillureikäänkin ja se sai Sannan värisemään.

Pian tuli kumminkin niin kuuma, että oli pakko siirtyä suihkun puolelle. Sanna tuli minua vasten suihkun alla ja kietoi kätensä ympärilleni. Suutelimme pitkään.

- Sä olet ihana, Sanna kuiskasi korvaani ja minä hyväilin hänen yhä kuumaa selkäänsä vastaukseksi.

Sanna otti käteensä suihkusaippuaa ja alkoi hieroa sitä iholleni. Hyväillen käsi levitti saippuaa joka puolelle. Polvissani tuntui heikolta. Sanna pesi hellästi jokaisen sopukkani ja huuhtoi viileällä vedellä. Tein saman palveluksen Sannalle, joka ummisti silmänsä ja huokaili kosketusteni alla nautinnollisesti. Hyväillen pesimme toistemme hiuksetkin ja lopuksi kuivattelimme ylellisen pehmeillä ja paksuilla pyyhkeillä. Kun olin kietonut pyyhkeen ympärilleni Sanna otti kädestäni ja ohjasi minut makuuhuoneeseen sängyn viereen. Antoi oman pyyhkeensä pudota lattialle ja avasi minunkin pyyhkeeni. Sanna lasketui selälleen sängylle ja levitti kutsuvasti reitensä. Pullea, suloinen pillu avautui edessäni ja minä en voinut olla suutelematta tuota ihanaa näkyä. Kyyristyin Sannan jalkojen väliin ja painoin huuleni kosteita, puuhtaalta tuoksuvia häpyhuulia vasten ja aloin nuolla kiihoittunutta pillua joka puolelta. Upotin sormeni pehmeään, tiukkaan pillureikään ja Sanna vaikersi kiihotuksesta. Nuolin klitorista ja Sannan lantio alkoi soutaa suutani vasten ja arvasin orgasmin olevan lähellä. Nuolin klitorista ympäriinsä ja työnsin toisenkin sormen sisään ihanaan, kosteaan onkaloon. Sormeni soutivat kiihkeässä tahdissa ja kieleni lirputti ja lipoi ihanaa naista kohti orgasmia. Vaikeroiden Sanna laukesi huuliani vasten ja haroi hiuksiani käsillään. Pidin huuleni koko ajan sykkivässä pillussa, kunnes tunsin, että orgasmi oli ohi ja siirryin Sannan viereen hyväillen hänen hiuksiaan. Ei mennyt kuin hetki ja olimme molemmat syvässä unessa.

Aamulla heräsin ja kuulin keittiöstä ääniä. Makasin selälläni sängyssä ja mietin edellisillan uskomattomia kokemuksia. Aloin kiihottua ajatuksistani ja käteni etsiytyi jalkoväliini ja löysikin pian klitokriksen ja aloin silmät ummessa hyväillä itseäni muistellen illan tapahtumia. Mielessäni näkyi juuri kuva Sannan levällään olevista reisistä ja sormeni kieppui klitoriksella vinhasti, kun havahduin siihen, että sängylle istuttiin. Silmäni rävähtivät auki ja näin Sannan istuvan tarjotin kädessään sängyn reunalla. En ollut ollenkaan kuullut, että hän oli tullut huoneeseen.

- Älä anna mun häiritä, Sanna sanoi ovela katse silmissään ja kumartui suutelemaan reisiäni.

- Jatka vaan, kuului reisieni välistä ja huulet liikkuivat reisilläni. Ujutin käteni takaisin pilluuni ja jatkoin hyväilyä. Tunsin kuinka Sannan katse porautui pilluuni ja siellä seikkailevaan käteeni. Hyväilin klitoristani, kun tunsin sormen painuvan pilluaukkooni. Sanna alkoi runkata sormillaan aukkoani.

- Mitä sä ajattelet? Sanna kysyi kiihottuneella äänellä.

Kerroin ajattelevani häntä selällään levitetyin reisin ja kuinka upottaisin kieleni hänen pillunsa sopukoihin. Tunsin Sannan kiihottuneen hengityksen reisieni herkillä sisäpinnoilla ja tunsin, että orgasmi ei ollut enää kaukana. Vielä hetken hyväilin itseäni kiihotuksesta huokaillen ja sitten laukesin Sannan sormien liikkuessa sisään ja ulos pillussani.

Sanna tuli päälleni ja alkoi suudella huuliani.

- Tuhma tyttö, tuhma tyttö, hän hoki suudelmiensa välissä ja hymyili minulle. Nuolaisi nenänpäätäni. Suutelimme pitkään. Sitten Sanna nosti lattialta tarjottimen, johon oli lastattu tuoremehua, hedelmiä ja mukit tuoksuvaa teetä.

- Nyt syödään, että taas jaksetaan, Sanna sanoi nauraen.

(Halutaanko tähän mahdollisesti jatkoa ???)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu