En ole uskoa todeksi ekalla kerralla nähdessäni stringirajat työkaverini tiukoissa istuvissa työhousuissa. Ajattelin nähneeni väärin, sillä tuo parikymppinen työkaverimies on fiksu ja tavallisen oloinen. Istuvat housut ovat entistä tiukemmat jalassa koska jääkiekko ja sali hänen osaltaan ovat varmasti kasvattaneet peppua isommaksi ja siksi piukottaa housut. Piukoitus ei ole ihme vaan STRINGIT. Mainitsin samanikäiselle viiskymppiselle naiselle asiasta ja hänkin oli huomannut asian, vaikea suhtautua tuollaiseen kaveriin normaalisti. Syy stringien miehen käytölle ei voi olla se jos on hyvä treenattu peppu. Rajat näkyvät melko selvästi, ehkä sellaiset eivät huomaa, jotka eivät koskaan vilaisekkaan hänen peppuaan, mutta muutkin ovat varmaan huomanneet.
Mitä tästäkin pitäisi ajatella? Ällöttää jo ajatuskin..
miespuolisen työkaverin stringit
14
451
Vastaukset
- Turkkaaa
Miehenä ei kiinnosta. Toivon etten näe tuollaista, ei myöskään kiinnosta. Se on hänen asiansa. Naiset kertokoon mielipiteensä.
- Markku 1961
Voisitko ottaa hänen tiukasta takamuksestaan kuvan ja lähettää sen minulle?
- RiittaNN
Mies täällä heti kyselemässä. Kiitti kuitenkin! :D
Asiallisia vastauksia saa myös laittaa. Vaikea itse suhtautua enää vakavasti häneen. Naisystäviä hänellä on ollut useampia viime aikoina, ovatkohan lähteneet tuon outojen alushousujen takia? - RiittaNN
Ajatteletteko muut samalla tavalla kuin minä? Pitäisikö minun kertoa hänestä jollekin pomolle yms?
- RiittaNN
Samaa mieltä joku on kanssani miinus-merkistä päätellen! Kiitos! :)
- Kristinevm62
Toimistoalalla ilmeisesti olet, joten työkaverisi on helposti 40 naisia. Ehkei ihan sovi siihen ympäristöön nuorimies stringeillä, vaikka ne siellä vaatteiden alta pilkottaisivatkin.
ps eikös sellainen karismaattinen 50 pukumies olisi ihanampi ;) - Ukko urahti
Kattele vaan sitä seitenkymppisen ukkos ryytteistä takalistoa niin ei huippaa.
- Heräjä todellisuutee
Siellä sinä kotona työttömänä haaveilet kuntouttavasta työtoiminnasta joten jätä haavet liki alaikäisten poitsujen perseitten tiirailemisesta.
Kuntouttavassa työtoiminnassa ei ole stringiperseitä vaan hyvinistuttuja vehnäsperseitä. - hyi
En ymmärrä miten voit ottaa pulttia siitä millaisia alusvaatteita joku pitää työvaatteidensa alla? Mitä se katseesi ylipäätään tekee toisen persvaossa?
Oma kyttäämisesi on jotain sellaista, johon kannattaisi kiinnittää huomiota ja korjata pahat tapasi. - älkää välittäkö
Tämä ilmeisesti miespuolinen tyyppi lähettelee eri nimimerkeillä sukkahousu- ja stringifantasioitaan usealle palstalle.
- YÖKKKK
Normaali stringien käyttäjä on positiivinen juttu.
Itseään esille tuova tai stringisukkahousumies tai trolli ovat eri asia. En usko Riitta sinulla olevan motiiveja nuoreen mieheen, rumaa ja epäseksikkästähän tuollainen on meidän naisten mielestä. Jos käytännöllisistä syistä ja muiden edessä ei käytä, silloin se ei haittaa. - yksitälläinen
MInkä ikäinen mies
mikä firma - RiittaNN
22 tai 23.
Tilitoimisto, kymmeniä työntekijöitä. - käyttäjä
Mitä se kenellekin kuuluu millaisia alus-asuja käyttää. Älä puutu toisten asioihin mikä ei sinulle kuulu. Stringit ovat kesällä käytännöliset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1575669
- 1155448
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h465046Vanhempi mies
Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa303011Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue252521- 512497
- 432177
- 231899
On niin vaikea olla lähelläsi
En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na151641Minne sä aina välillä joudut
Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta101582