Tämä on mainos: kun sudokut kyllästyttää, voi ratkoa Helpot Loogiset -lehdestä kolmea erilaista tehtävälajia - kirjainsalaatti, str8ts ja skyline. Ne ovat kaikki hiukan sudokun tyyppisiä, mutta kuitenkin jotain muuta. Tässä lehdessä on enimmäkseen helppoja tehtäviä.
Uusi lehti
Helpot Loogiset
1
1021
Vastaukset
- Edelleen mainos
Helpot Loogiset -lehti ilmestyy nykyään vain sähköisessä muodossa ja on saatavissa verkkokaupasta: www.airut.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1433087Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472398Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462323- 971961
- 241883
- 281596
- 221574
- 1491402
- 341233