tuntuu välil siltä että olen ainoa nuori (12-17w) joka EI katso/lue pornoo
Oon toki nähny pornoo mut jotenkin sen katsominen oksettaa.
.Toki seksi kiinnostaa minuakin ja itsetyydytän mutta jotenki porno ei vaa iske.
Onko täällä muita 12-17w nuoria jotka eivät kato pornoo?
kerro ikäsi,sukupuolesi,ja vähän siitä mikset kato pornoo..
VASTAILKAA JA KOMMATKAA VAAN!
Kattooko kaikki oikeesti pornoo?
24
1985
Vastaukset
- tyttö tälläine
katon pornoa koska kiihottavaa. Olen vähän vanhempi kuin sä, ikää on semmoset 11-18 vuotta.
- 1212111
Mitä ihmettä? Kannattaisikohan sinun ottaa jostain varsinainen ikäsi selville kun et näytä tietävän oletko 11 vaiko 18 vuotias? Vai kenties 15?
Itsekin olen 1-100-vuotias. Hähää!
- tytteli espoosta
En mäkää kato/lue pornoa koska se oksettaa myös. Oon tyttö ja 12w-15w. Kyl muoki seksi kiinnostaa mut en vaa kattele pornoo koska se ei oo nii kiihottavaa..
- 15v poikka
Ennen katoin, mutta sitten tapasin mun entisen tyttöystävän ja jotenkii vaan tajusin että porno on vaan ruudulla heiluvia silikoonitissejä yms. Siitä puuttuu vaan se oikean seksin kauneus ja aitous. Enää en ole vuoteen katsonut pornoa ja en aio tulevaisuudessakaan. Jotenkin mua pidetää poikien keskuudessa omituisena mutta ei se mua haittaa. Olen monilta kysynyt että mikä siinä pornossa on se juttu, mutta kukaan ei ole oikeen ossannu vastata tai vastaukset on ollu luokkaa "siin o isoi tissei"
En voi sanoa että en isoista tisseistä pitäis, mutta parhaat on kuitenkii sellaset max pullan kokoset sopusuhtaset ja kauniit. Olen tähän kirjoittanut ihan omia ajatuksiani, vaikka se saattaakin olla vaikea uskoa.
- juuuuuuuuuh
mä katon aika harvoin koska ei oikeee kiinnosta kauheesti.oon siis 13-17v tyttö
- sienisaapas
14-v poika, en katso - saa sen stondiksen muutenki...
- 12121
Minusta voisi kysyä, miksei joku katsoisi pornoa? Ei kannata katsoa mitään sellaista mistä ei tykkää, kyllä siellä on tarjontaa ihan laidasta laitaan.
- vkcjcjxf
Sama täällä, mut oon tyttö.
- pippeliiiiiiiiiooonm
Pornoa ei katsota siksi että saisi stondiksen... Sitä katsotaan yleensä runkkauksen yhteydessä tarkoituksenaa nostaa fiilistä ja että saisi enemmän nauttittuu siitä
- RD1337
Itse runkkaan poneille.
>pymp :-D
Rule34 o parasta- hghggg
Rule 34 if it exists there IS porn of it ;D
- samsu00
hghggg kirjoitti:
Rule 34 if it exists there IS porn of it ;D
ite katon aika usein XD
- tosi harmi juttu
hghggg kirjoitti:
Rule 34 if it exists there IS porn of it ;D
Mut mikäli olen käsittänyt oikein, sekin on muuttumassa maksulliseksi sivustoksi :(
- Hyi:s
Mun mielestä porno on sairasta. Seksin pitäisi olla vain pariskunnan yhteinen kokemus eikä netissä jaettava mielihyvä ja ne jotka sitä katsoo on aika likaisia mieleltään. Itse joskus jotain videoita etsin ja löysinkin. paha mieli siitä vain tuli ,ei mitään huippua :pp hyi helvetti mitä paskaa
- jaahas...
ai kaikki jotka kahtoo pornoo on sairaita eli n.50% maailman ihmisistä on sairaita???
- Jouko Korsosta
Mitä vittua minä olen ainakin impotentti ja ylpeä siitä. Stondis muutenkin yliarvostettua. Moi.
- thats weird
kuka lukee pornoo?:D
- Troll<3
KAIKKI XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
- 15weekikkelipoikaskskx
Seksinovellit parhaita saa Orgasmin tosi helposti (;;;;
- mitä vittua!?
Kannattaa vetää käteen. Saat karvoja lisää. orgasmit on kuin huumetta eiku siis mitä??
- isootissit
minulla ei edes seiso en tiedä olenko sairas mut mitä välii löysänä sisää ja en kato pornoo panen vain vähän isostisssisempii naisii ;);)
- bornking434234
Jotkut katsoo, jotkut ei..
Valitettavasti vahankaan kiinnosvampaa tai paremmin tehtya pornoa on yleensa vaikea loytaa..
http://porn-video-picks.blogspot.fi/ - annapesää
Klikkaa tästä suomen parhaimpaan pornokuva arkistoon:
http://tissit.kiinnostaa.org/index.htm
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16322123Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant658786Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va646192SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1785802Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3145252Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294816HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.794422Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm804231"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153760Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.192894