Hyvää Joulua :)
Kaikille
4
144
Vastaukset
Hyvää ja rauhaisaa Joulua myös Sinulle ja kaikille palstalaisille. Erityisterkut vielä Mökin-Muijalle :).
- Lysu 10
Aamun-Virkulle, MTJ:lle, Mökin-Muijalle ja kaikille palstan keskustelijoille ja lukijoille Hyvää ja Rauhallista Joulun aikaa!
Valkoisen pehmeän lumivaipan keskellä loistavat kynttilät Raspiksen haudalla. - -ra
Ja parempaa uutta vuotta.Hoidoissa käyville voimia.Muutama päivä enään tätä vuotta jäljellä
- -ra
Ihana iso kolli on meillä hoidossa,meidän pikku kisu rohkeasti meni katsomaan sulhastaan joka on puolet isompi.Hoitokoiraa käyn viikolla katsomassa,ja tytär tuo tänään sussarinsa meille.Aika vipinää pitää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle283567Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142840Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1212771Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt182594Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1162428Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771772Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501688Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261676Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431441- 1441344