mistä INTEGROITAVAT KODINKONEET ?

Emäntä haluaa kaikki integroitaviksi, mutta kun katselin hintoja normaali liikkeissä niin ovat tosi kovia ja tarjontaa vähän. Mistä moiset saisi hommattua ja vähän edullisemmin ?
9376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Uuni ja taso ovat tietysti oma lukunsa.... samoin tuuletin - osittain.

Kylmälaitteet - ne ovat kalliimpia kuin ns vapaasti seisovat. Se vaan on valinta, joka on tehtävä.

Äänestä
  • APK:n ym. integroinnissa on järkeä - tulee siistimpi ilme ja integroitavat ovat yleensä hiljaisempiakin.

    Mutta jääkaappi.... haloo? Vastaan tulleissa tapauksissa siitä integroinnista on pelkkää haittaa:
    - ovi on raskas/liikkuu nihkeästi/koskaan et voi olla varma, meneekö se kunnilla kiinni
    - lauhdutin pitäisi puhdistaa kerran vuodessa ...moniko integroidun ostaja a) näin tekee b) edes pystyisi tekemään, jos haluaisi/viitsisi

    Vielä kun huomioidaan, että nykyään tuntuu jo 7 vuotta olevan pitkä elinikä jääkaappipakastimelle...

    Äänestä

Hei Integroitavat kodinkoneet,

Integroitavat laitteet ovat yleensä hieman arvokkaampia hankintoja, mutta näyttävät kodissa tyylikkäiltä. Suosittelisin sinua käymään lähimmässä Expert myymälässä, meillä saat asiantuntevaa palvelua ja hyvän tarjouksen integroitavista kodinkoneista. Sekä Expert käy paljon kiertämässä eri messuja, joissa on paljon hyviä malleja ja merkkejä edullisesti.

tästä löydät lähimmän Expert myymäläsi: https://expert.fi/myymalat

Voit myös toki pyytää tarjouksen integroitavista kodinkoneista netissämme: https://expert.fi/tarjouspyynto

Toivottavasti tästä on apua oikeiden koneiden löytämiseksi!

Iloisin terveisin Matias Expertiltä!
www.expert.fi

Äänestä

Hehe, joo expertiltä koneet sikahintaan. Meillä Ikean koneet (5 vuotta takuuta, electrolux ja whirlpool) ja induktiokin vain 299! Vastaava expertillä 600e, sano expertin myyjäkin että mee ikeasta hakeen :D

Äänestä

Meillä yhdessä katsotaan ja mietitään, mitä halutaan ja sitten yhdessä päätetään, mihin on varaa.

Äänestä
  • Tuo on koomista syyttää vain ikeaa kasattavista huonekaluista kun joka ikisen huonekaluliikkeen lipastot tulee osissa. Kallis, halpa, ei vaikutusta.

    Äänestä

Vilkase netistä sivua e-kodinkoneet. Koneet tulee virosta mutta koneilla samat takuut kuin jos ostat suomesta ja rahti kotiovelle joku 80 € / lava. Lavalle mahtuu esim Jk , apk, uuni , liesitaso ja mikro

Äänestä
  • Mites noissa toimii takuukorjaukset ja kuka maksaa rahdin jos kunnolla rikki ja pitää lähettää takaisin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hävyttömän kallista kirjoitti:

Emäntä haluaa kaikki integroitaviksi, mutta kun katselin hintoja normaali liikkeissä niin ovat tosi kovia ja tarjontaa vähän. Mistä moiset saisi hommattua ja vähän edullisemmin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu