web kamera

Ostin Labtec kameran 5.1.0. Missä vika (minussa tietysti) En saa tätä ohjelmaa koneelle.
2316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tietoa. Et saa kunnon vastauksia näillä tiedoilla. Kerro käyttis ,miten yritit asentaa jne

Äänestä
  • käyttis on win xp , laitoin siis ohjelmisto-cd;n cd-rom asemaan ja toimin ohjeiden mukaan, mutta kameran käyttöohjeet eivät vain tallentuneet.??? Minäkö tyhmä??? Varmaan olen, siltä nyt tuntuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


annukka kirjoitti:

Ostin Labtec kameran 5.1.0. Missä vika (minussa tietysti) En saa tätä ohjelmaa koneelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu