Samsung S3 mini VS Huawei Honor U8860

Perus nettiselailu, kuvienotto (tosin en tarvi miljoonaa megapikseliä koska järkkäri), pelit, soittelu ja viestikäyttöön tulis :D Eli kumpi kanattais hankkia mielummin?
2232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos pelaat/ asennat ja käytät sovelluksia niin SGS3 mini olisi tehokkaampi ja siinä olisi enemmän keskus ja sisäistä muistia.

Äänestä
  • No miks hankkisin älypuhelimen jos en meinaa latailla siihen mitään? Tai ladata ja ei käyttää niitä? Äly hoi älä jätä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wolzi kirjoitti:

Perus nettiselailu, kuvienotto (tosin en tarvi miljoonaa megapikseliä koska järkkäri), pelit, soittelu ja viestikäyttöön tulis :D Eli kumpi kanattais hankkia mielummin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu