olen jo vuosia kuullut ääniä. kolme eri ääntä, yksi niistä on pääläessäni kiinni kun olen sohvalla menossa nukkumaan, pää ja aivot menee aina kylmäksi silloin ja osin senkin takia en saa joskus öisin hyvin nukuttua.
Nämä ovat todellisia henkilöitä, ns.auransyöjiä/energiavampyyreitä/sieluloisia
ja totaalisia psykopaatteja... tunnen heidät, he asuvat Turussa (tämän mahdollistaa se että: maailma on suurimmaksi osaksi tyhjyyttä, eikä etäisyyksiä ole hengen maailmassa, siinä jota me kaikki pohjimmiltaan olemme.) He ovat yhdessä terrorisoimassa minua koska, mielellä on tapana järjestäytyä samanmieleisiin joukkoihin, ei pelkästään pinnallisesti kerääntymällä saman uskonnon/poliittisen ryhmän tms. piiriin vaan laajemminkin: samankaltaiset ihmiset löytävät toisensa ja mieli joka on pohjimmiltaan yhteinen, moniulotteinen ja loputtoman monimuotoinen, on täynnä kollektiivisia voimia ja yksilötajuntojen yhteyksiä eri tasoilla. Yksilötajunnat saattavat jakaa vaikka saman sairaan psykopaattisen mielen, kuin monipäinen: Hydra lohikäärme, joka monesta päästään huolimatta oli yksi olento. Näitä monipäisiä lisko/lohikäärmeitä on tarinoissa muitakin, mutta erittäin hyvä vertauskuva asiasta on (ei niinkään lohikäärme): Medusan hahmo, jonka hiukset on eläviä käärmeitä.
Älköön mikään tulko auringon ja aivojen väliin,
ei mikään uskonto, auktoriteetti, valheajatus.
Kuulen ääniä
14
323
Vastaukset
- skelescum
Oletko tullut ajatelleeksi että kyseessä voisi olla oman psyykesi piilotajuinen"varjo" puoli joka ottaa kyseisen muodon ja haluaa tulla tietoisuuteesi?
Niinkuin painajaisunet joiden funktio voi monesti olla saada sinut kuuntelemaan omia syvimpiä tarpeitasi tai käsitellä tiedostamattomia traumoja...
MUTTA koska tämä on suomi24.fi satanismi palsta suosittelen katsomaan youtubesta 10 tuntisen skeletorin nauruvideon,keittämään kahvit oikeaoppisesti moccamasterilla sekä opettelemaan salaiset g-piste tekniikat, ehkä ei lähde sillä mutta ajan saa ainakin kulumaan huomattavasti mukavammin.
Teologian opiskelu kuitenkin saattaa olla haitallista.- -0-
Haha : D ....olet oikeassa. ei tämä ole se järkevin paikka kertoa näistä asioista, kun han halusin nähdä mitä mielipiteitä nämä minun kokemukset herättää. Ja kyllä olen tuota psyyken piilotajuista varjoakin pohtinut, olenhan kuitenkin aika Jung "fani". Kyseenalaistan muutenkin mielestäni aika paljon asioita..ennen kuin tulen johtopäätoksiin.
- Problem solved
Vietä enemmän aikaa ulkona päiväsaikaan.
- Nörghjollew91
Kuuleppas poseri,
AITO saatanisti ei käy muualla kuin yöllä pimeässä metsässä täydenkuun aikaan viiltelemässä kivekspussejaan bläg metallin (esim. gracle of filt) soidessa mankasta
vaikka kuulisikin ääniä silloin tällöin
Trve Evil Kvlt 666 ! - Blashyrkhiä kehiin
Nörghjollew91 kirjoitti:
Kuuleppas poseri,
AITO saatanisti ei käy muualla kuin yöllä pimeässä metsässä täydenkuun aikaan viiltelemässä kivekspussejaan bläg metallin (esim. gracle of filt) soidessa mankasta
vaikka kuulisikin ääniä silloin tällöin
Trve Evil Kvlt 666 !Onko Cradle of Filth nykyään teinisatanistien suosiossa? Sehän on täysi poserbändi. :)
- taiffuuni
Analysointi: TOS kirous voima hyökkäys (full)
Suositukset: pillit pussiin!!!
Ymmärrys: kohteet vaihdettu koska Taiffuuni status inagtivated huom!!! KETÄ on seuraavat??! Ehkä s24 humanist scum EI turvassa TOS hirmu vallat?? Ehkä liittymiset Taiffuuni yhteis kirous voima puollustus kuvio??! Ei voi tietää!!!- -0-
Vittu, sä se sit oot aina yhtä pihalla x D
- Kummitusnarkkari
- S24 humanist scum
Vika on teidän päässä ei meidän päässä.
- t: Pekka
Otat AM/FM radion käteen. Varmista että antenni on vedetty pitkäksi. Laita radio AM-taajuuksille. Sitten laitat radion päälle ja asetat antennin pään kohdalle. Koita kuunnella kuuluuko mitään erikoisia piippauksia. Sulla saattaa olla siru päässä aivan kuten Rauni-Leena Luukanen-Kilde sanoo että hänellä on siru päässä.
http://www.youtube.com/watch?v=V01iOLbL72k
Muista että et ole yksin asian kanssa!
http://www.youtube.com/watch?v=r6dk0MCOur8
On niitä muitakin hulluja..
Mutta jos nyt kuitenkin menisit jonnekin hullujen palstalle tuon ongelmasi kanssa. Me palvomme täällä Saatanaa. - Kofeiinidemoni
Mikäli näihin ääniin sisältyy Moccamasterin pulputusta ja Skeletorin naurua, niin olet oikealla palstalla...
- evamaijaes59
Saapi sitä kuulla vaikka mitä. Kysymys on, että ovat ne oikeita ääniä. Kyllä minäkin aina välillä heitän päälle "stereot soittamaan" omaa mielimusaa, mutta ne on niitä mun omia ääniä, joita ties mistä tuotan.
- Metamallinnusmies
Äänet joita kuulee voi tulla joko sisältäsi tai ympäristöstä ja sisälläsi asuu useampi metamallinnus esimerkiksi ihmisistä joita tunnet jotka elävät sisäisessä maailmassa ikäänkuin omaa elämäänsä.on syytä kuitenkin ottaa huomioon että kyseessä on abstraktio mitä ihmisen rajallinen mieli harvoin kykenee käsittämään ja vaikka kykenisikin ei sitä suoraan voi välittää kenellekkään. Teoreettisesti jokainen persoona on meemi joka jatkaa elämää toisen persoonan mielessä kommunikaatiohetken loputtua.
Se miten tulkitset sisäiset ja ympäristön äänet ei välttämättä ole koko totuus vaan ainoastaan sinun tulkinta joka juontuu sinun kehittämästä maailmankuvasta johon taas vaikuttaa uskomattoman moni asia silti tuo tulkinta saattaa ajan myötä muuttua joksikin aivan muuksi kuin se alunperin oli.
2013 on Postmodernin Meta-Astraali Satanismin pronssiaikaa.
Älkää liittykö koskaan mihinkään! - apua ....
Sinun olisi parasta nyt hakeutua psykiarin juttusille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051699
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271452En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k921312- 621163
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101048Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1111019Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall214820Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57773- 122753
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20718