Sähköposti ei toimi Windowsilla?

763
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei näistä saa puhua!

Äänestä

Kummassakaan keskustelussa ei ollut käyttäjän koneen kannalta kyse mistään sähköpostista vaan pelkästään weppiselaimesta.

Äänestä

IE. Tutkitusti maailman toimimattomin weppiselain.

Äänestä

Vain täysuuno käyttää IE:tä!

Äänestä
  • Nykyään selvästi pahin bugipesä ja muutenkin wanhanaikaisin selain on Firefox.

    Äänestä

  • UPDATE_9452388 kirjoitti:

    Nykyään selvästi pahin bugipesä ja muutenkin wanhanaikaisin selain on Firefox.

    Firefoxhan on tubuttimissa se oletusselain! Ei ihme, jos koko kurttaus reistailee!

    Äänestä

Jokos se tubuttimessa toimii pikaviestinohjelma yahoon sähköpostilla? pari vuotta sitten ei vielä toiminut!

Tubutin - toimimattomuus!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikä mättää kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/11146968
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11150901

Winkurat solmussa heti alkuunsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu