olen 50nainen mitä tuo vuosi 2013 työssä ja rakkaudessa onko muutosta tulossa
näkijälle
1
62
Vastaukset
Hei
kerron sinulle ilman aikoja.
raha ja suhde liittyvät toisiinsa, ne kulkevat käsi kädessä. mutta näen sinut siinä itseksesi, vierelläsi ei ole herkkää rakkautta.
on myös huoli vanhemman miehen terveydestä, tai siis sairastelusta. mutta hän paranee, älä pelkää.
erittäin hyvä viesti viiksekkäältä mieheltä oikaisee asioita, mahdollisesti myös väärinkäsityksiä. mutta siinä ei ole kysymys rakkausasioista. kysymys on asioista, joita kirjoitetaan ylös.
kotonasi sinun ei oikein ole hyvä olla. enkä usko, että se johtuisi kodin laadusta tai ulkonäöstä. siellä ei ole "henkeä". jos oltaisiin vähän taikauskoisia, niin voisit puhdistaa sitä vaikka sumutinpullolla, laita vähän sitruunaa veden sekaan. sitten vain ruiskutat ja ajattelet mielessäsi, että vanha vuosi ja vanha energia saavat lähteä matkoihinsa. et sinä siinä mitään menetäkään. teet vain tilaa uudelle......
olisikohan niin, että sinulla on odotuksia ja toiveita lapsesi eteen? hänellä ei ole ihan kaikki kunnossa, hän on väsynyt. voisitte vaikka jutella.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501469
- 104911
- 75723
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15573ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40504Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m155471Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..37453- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402