Turku ja kävelykatu..tulit vastaan anttilan kohdilla ;) katseesi jäi mieleeni ja näen silmissäni ihanan kauniit kasvosi ;) Tahtoisin tavata sut.
Kävelykatu ;)
Katseenvaihtaja;)
25532
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Ettei vaan ollut Johanna taas?
ai kuka? Nimeä en kyl tiedä mut sen katseen Tahtois viel nähdä;)
Turun kävelykatu on täynnä kauneutta!
Kertoisitko hieman lisää vinkkiä,vaatetus esimerkiksi!
Itsekin kävelin nimittäin siellä ja muistan katsoneeni erästä tarkkaan.
tumma takki oli päällä ;) kerro sä jotai tuntomerkkejä et osuuko muhun;)
Aivan,minulla oli tumma takki ,entä muuta,oliko minulla silmälasit?
tais olla ;) täytyy sanoa et sydän pomppas sen verran että ihan varma en ole. Kävelit muutaman ihmisen kanssa(varmaan sun kavereita) ja muistaakseni sulla oli joku kassi kädessä.
En se varmaan ole minä ,sillä kävelin vain tuttavani kanssa ,vaikka vilkasta toki
oli ja ihmisiä paljon.
Muistan katsoneeni vaaleaa naista pitkään ja käännyin vielä katsomaan
häntä,koska muistan myös hänen katseensa:)
Ehkä vain sitten sattumaa,mene ja tiedä:)
voi ei, ei osunut nyt kyllä. Mulla on aika tummat hiukset. Toivottavasti löydät katseesi kohteen jonain päivänä;)
Täytyy sanoa ,että aivan varma asiasta en ole,hänen hiustensa väristä,mutta
eipä sillä väliä:)
Saanko tiedustella minkä ikäinen olet,suunnilleen?
En ole häntä etsimässä ,tulee vastaan jos on tullakseen:)
Muistatko hiusteni väriä? Onko tummat vai vaaleat?
30 olen. Hänellä oli aika lyhyet vaalean rusehtavat hiukset ja saattoi olla vaaleita raitoja:) ja nyt ku oikeen tarkasti muistelen ni se tumma takki saattoi olla sellainen villakangastakki:)
Melkoista kirjeenvaihtoa tämä :) Nyt varmistui ,että se en ole ollut minä kuitenkaan!
Itselläni on melkein mustat hiukset.
Kiitos mielenkiintoisesta kirjeenvaihdosta kanssasi:)
Toivotan kaikkea hyvää Vuodelle 2013.
harmi kun ei oltu oikeat Katseenvaihtajat. Kiitos itsellesi, tämä oli erittäin mielenkiintoista ja sai hymyilemään :) kaikkea hyvää sinulle ja hyvää uutta vuotta 2013.
Minäkin hymyilin! Tunnustan ,tämä jää mieleen ,todella :)
:) ja tän muistaa aina ku kävelee kävelykadulla :) pitänee pitää silmät auki jos vaikka sut siellä näkis:)
Mistäpä sinut tunnistaa:) Hakuammuntaa:)
lyhyet hiukset, silmälasit :) juu on kyl aika hakuammuntaa :) ellen mä mee seisoo kävelykadulle kukka rinnassa ;)
Onnistuisikohan siltikään:) Harmi!
uihhh... olin siel viehkeis kullan kimalteisissa bling bling vaatteiss...sheeee!!! Kyl kai määäää nyt tulin humatukssss... Ettekö te hiffaa?
Määki sinä vaan ihan rauhassa,harmittaako ja onko sulla joku ongelma
VARMAAN LAMMAS ONGELMA,HAH HAH
Ei minulla mitään lammas ongelmaa ole. Mutta kun teitä lampaita on siellä liian paljon, itsensä kieltäviä kaappilesboja, että oikein helsinkiläiset lesbot joutuu häpeämään teidän puolesta.
Häpeä sinä vaan itseäs,ei kukaan ole kiinnostunut sun mielipiteistäsi!
Meillä turkulaisilla on käytöstapoja,teihin miehiin ja rekkalespoihin verrattuna!
Mikä päivä ja kellonaika?
siis tuo sama päivä eli 29.12 ja kellon aikaa en ihan tarkalleen kyl muista mut päivällä oli. Kolmen ja viiden väliin varmaan ajoittu :)
En oo nainen, en oo mies. Lesbokaan en oo niin oon kai ei-hetero. Tykkään ilmaista sekä feminiinisyyttä että maskuliinisuutta. Mutta jos joku pitää mua ulkonäön takia lesbona, niin en mä siihen kuole.